| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Социальная защита населения: Ощадбанк буде працювати і для останнього вкладника
Опубликовано 10/01/2008 от admin
Информслужба

З 8 січня по всій країні Державний ощадний банк України приступив до створення інформаційно-аналітичної системи ''Реєстр вкладників заощаджень громадян".


Кувшинов О.К. Як почався процес реєстрації вкладників Ощадбанку колишнього СРСР, відповів на запитання вкладника заощаджень начальник Овідіопольського відділення Ощадбанка Кувшинов Олександр Костянтинович.

Скільки на цей день вкладників в Овідіопольському відділенні Ощадбанку, які можуть отримати свої заощадження?

- Не знаю. З'ясовуємо.Для того і проводиться реєстрація, , яка почалася 8 січня 2008р. та буде тривати без обмеження в часі, – до останнього вкладника.

Чи почався ажіотаж серед населення?

- Практично ніякого ажіотажу немає і не повинно бути, тому що ми запровадили досить позитивно діючу систему - встановили свою чергу. Людина може прийти в будь-який час до банку для того, щоб отримати на руки пам’ятку, де вказано дату і час, коли потрібно прийти вже з документами для реєстрації. Адже за один робочий день один працівник ощадбанку може прийняти близько 45 громадян.

А скільки таких працівників у відділенні Ощадбанку задіяно?

- На жаль, одна людина. Але, за підтримкою голови Овідіопольської районної державної адміністрації Чегодар Н.А., в кожному населеному пункті нам будуть надавати дієву допомогу селищні та сільські ради. Зараз розробляється механізм співпраці з місцевою владою, який буде опробовано після 15 січня. Отже, літнім людям з сіл не потрібно буде їхати до Овідіополя.

Які населенні пункти мають відділення підвідомчого Вам Ощадбанку?

- Смт. Великодолинське, села: Барабой, Молодіжне, Роксолани , Прилиманське.

Який режим роботи «Овідіопольського відділення Ощадбанку»?

- Ми працюємо з понеділка по п’ятницю, з 8.00 до 17.00, перерва на обід- з 13.00 до 14.00.

Які документи потрібно принести з собою для інвентаризації вкладів?

- Паспорт громадянина України та ксерокопії сторінок паспорта, які містять прізвище, ім'я, по батькові, дату народження, серію та номер паспорту, дату видачі та найменування органу, що його видав, відмітку про місце реєстрації, відмітку про право здійснювати платежі без ідентифікаційного номера (за наявності);
- довідку про присвоєння ідентифікаційного номера та її ксерокопію (довідка не надається у випадку наявності в паспорті відмітки про право здійснювати платежі без ідентифікаційного номера);
- ощадні книжки за вкладами Ощадбанку колишнього СРСР;
- цінні папери (облігації Державної цільової безпроцентної позики 1990 року, облігації Державної внутрішньої виграшної позики 1982 року, державні казначейські зобов'язання СРСР, сертифікати Ощадного банку СРСР).

Овідіопольське відділення Ощадбанку

Яку суму буде повернуто вкладникам?

- Кожному вкладникові буде повернуто суму до однієї тисячі гривень.

«Овідіополь-ІНФОРМ»
/

/
Связные ссылки
· Больше про Информслужба
· Новость от admin


Самая читаемая статья: Информслужба:
Стартовал традиционный конкурс/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

Связанные темы

Информслужба

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.036 секунды