| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Социальная защита населения: Державна адміністрація допомагає Oщадбанку
Опубликовано 14/01/2008 от admin
Овидиопольская районная государственная администрация

Перші дні роботи Ощадбанку по складанню ''Реєстру вкладників заощаджень громадян" показали, що в приміщенні банку утворюються великі черги, зростає емоційне напруження людей (а в більшості своїй -це люди похилого віку).


Райдержадміністрація оперативно зреагувала на ситуацію і миттєво вжила заходи з наведення порядку в роботі із складання реєстру вкладників.

ОвідіопольПерш за все було організовано 6 додаткових робочих місць. Працівники райдержадміністрації, яких залучили для цієї роботи, роз’яснюють відвідувачам порядок виплат, допомагають зібрати необхідні документи, написати заяву. Після цього громадянин вже з готовим набором документів підходить до віконця адміністратора Ощадбанку і вноситься в обліковий реєстр вкладників.

Завдяки чітко організованій роботі, люди спокійно оформлюють необхідні папери, ніякого ажіотажу немає.

Крім того, в кожному населеному пункті будуть надавати відповідні послуги селищні та сільські ради. Зараз розробляється механізм співпраці з місцевою владою, який буде опробовано після 15 січня. Отже, літнім людям з сіл не потрібно буде їхати до Овідіополя.

Для тих, хто ще не пройшов оформлення до реєстру вкладників, нагадуємо, що з собою необхідно мати: паспорт, копію паспорта, ідентифікаційний код, копію ідентифікаційного коду, ощадні книжки за вкладами Ощадбанку колишнього СРСР; цінні папери (облігації Державної цільової безпроцентної позики 1990 року, облігації Державної внутрішньої виграшної позики 1982 року, державні казначейські зобов'язання СРСР, сертифікати Ощадного банку СРСР).

Райдержадміністрація просить вас, шановні громадяни, не хвилюватися, не поспішати, адже формування реєстру вкладників не обмежене в часі – воно буде безстроковим!

Відділ інформації.
/

/
Связные ссылки
· Больше про Овидиопольская районная государственная администрация
· Новость от admin


Самая читаемая статья: Овидиопольская районная государственная администрация:
Инвестиционный портрет Овидиопольского района/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

Связанные темы

Овидиопольская районная государственная администрация

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.075 секунды