| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Правопорядок: Допоможіть розкрити злочин
Опубликовано 11/02/2008 от admin
Информслужба

Прохання до всіх громадян, яким що-небудь відомо по даному факту, а також про факти зникнення безвісті жінок, повідомити до Овідіопольського РВ ГУМВС за телефоном 8(04851)3-15-90 або 02.


До Овідіопольского РВ ГУМВС України в Одеській області ще 05.09.2007 р. надійшло повідомлення про те, що в лісосмузі, розташованій на землях Таїровської сільської ради Овідіопольського району Одеської області, на відстані 750м від залізничного переїзду автодороги Одеса-Іллічівськ в напрямку с. Чорноморка та на відстані 200 м зліва від автодороги Іллічівськ-Чорноморка, виявлено присипані землею фрагменти тіла невідомої жінки (руки й ноги) попередньо місячної давнини.

В ході проведення пошукових заходів на місці пригоди 06.09.2007 р. на глибині 40 сантиметрів виявлено тулуб жіночої статі без рук, ніг та голови, який знаходився в поліетиленовому пакунку білого кольору. Довжина невстановленого трупа приблизно 172 см, ймовірний вік потерпілої 40 ± 10 років, особливих прикмет немає. Із одягу на трупі знаходилась тільки жіноча білизна (труси - стрінги) білого кольору.

За даним фактом СВ Овідіопольського РВ ГУМВС України в Одеській області порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ст. 115 ч.1 КК України.

Дідур О.Г.,
начальник кримінальної міліції.
/

/
Связные ссылки
· Больше про Информслужба
· Новость от admin


Самая читаемая статья: Информслужба:
Стартовал традиционный конкурс/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

Связанные темы

Информслужба

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.056 секунды