| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Социальная защита населения: Проблеми дітей – проблеми влади
Опубликовано 21/02/2008 от admin
Информслужба

В Україні понад 100 тисяч дітей, які залишилися без батьків, 90% з них - сироти за живих батьків. Це вражаючі цифри. Та є й діти, які набувають батьків вдруге, - народжуючись за рішенням суду.


Щодня до Державного  департаменту з усиновлення та захисту прав дитини  надходять десятки анкет про дітей, які втратили батьків. До кожного такого аркушу додається фотокартка, з якої на нас дивляться дитячі очі - і заплакані, і  сумні, і  з посмішкою на все обличчя. Всі вони різні, але об’єднує їх те, що кожна така дитина чекає на батьків.

Таких дітей на кінець 2007 року в нашому районі виявлено 39, в  2006р.  - 67.

За указом Президента України від 11.12.2007р. №1205/1007,  2008 рік оголошено  роком підтримки національного усиновлення та інших форм сімейного виховання дітей- сиріт та дітей, позбавлених батьківського виховання.

В Овідіопольському   районі політика районної державної адміністрації давно спрямована на забезпечення права дитини зростати та виховуватися в родині.

Так,  в 2006 році в школи-інтернати було влаштовано 7 дітей, а в 2007 – 4; в дитячі будинки та будинки малюка в 2006 році влаштовано 4 дитини, а в минулому році - жодної! Дітей, які  потребують опіки, виховують в прийомних сім’ях.

На сьогодні  в  районі діє 3 дитячих будинки сімейного типу, в яких виховується 21 дитина-сирота та  діти, позбавлені  батьківського піклування. Також існують  2 прийомні сім’ї , в яких виховуються 6 дітей. Оголошено конкурс батьків-вихователів на створення третьої прийомної сім’ї.
За 2007 рік зареєстровано 14 усиновлень. 10 з них - це  міжподружні усиновлення , 2 дитини усиновлені іноземними громадянами.

Прийняти рішення про усиновлення дитини - це рішучий крок. Існує  багато «за» і «проти». Це величезна відповідальність. Але одна дитяча посмішка, одне дитяче слово «мама» перекреслить всі проблеми і страхи.

Були випадки, коли подружня пара вирішила усиновити одну дитину, а в цієї  дівчинки було ще 3 сестрички, і подружжя вирішило  усиновити всіх  разом. Тепер дорослі  вважають, що не припустили помилки, а навпаки в ту вирішальну мить вони придбали справжнє сімейне щастя.

Та таких діток - сиріт ще багато в дитячих будинках. Вони  потребують виховання в родинах. І зробити цих дітей щасливими в наших з вами силах.

 Ж. Шевчук.
«Овідіополь-ІНФОРМ»
/

/
Связные ссылки
· Больше про Информслужба
· Новость от admin


Самая читаемая статья: Информслужба:
Стартовал традиционный конкурс/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

Связанные темы

Информслужба

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.039 секунды