| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Это интересно: Актриса Лариса Недін на зустрічі із земляками
Опубликовано 22/02/2008 от admin
Информслужба

20 лютого в залі Овідіопольської музичної школи відбулася зустріч любителів літератури, музики, театру, телебачення з Ларисою Недін – заслуженою артисткою України, лауреатом Всеукраїнського конкурсу акторів-читців ім.Т.Г. Шевченка, лауреатом Міжнародної мистецької премії ім.С. Гулака-Артемовського,


лауреатом театральної премії ім.М.Старицького, лауреатом Міжнародної літературної премії «Тріумф», лауреатом літературної премії ім. А.Малишка, лауреатом Міжнародного благодійного фонду Святої Марії.

Овідіополь

Представила Ларису Миколаївну начальник райвідділу культури Наталя Пушкаренко, яка сказала: « Лариса Недін - славна зірка Овідіополя, людина, коло інтересів якої надзвичайно широке: поетеса, співачка, актриса, телевізійна ведуча, ведуча престижних офіційних концертів».


Овідіополь

Овідіополь

Зустріч стала можливою завдяки підтримці міжнародної громадської організації «Одеське земляцтво» та її керівника - виконавчого директора Володимира Романюка, який був присутнім на зустрічі. Він висловив захоплення від творчості Лариси Недін, подякував районній владі, всім присутнім за те, що цінують талановиту людину.

Овідіополь

Володимир Петрович запросив на сцену матір Лариси Миколаївни - Валентину Юхимівну та подарував їй від членів організації пам’ятний подарунок.

Овідіополь

А самій Ларисі Недін вручив медаль від організації «Одеське земляцтво», що зроблена безпосередньо для нагородження почесних членів організації.

«Я дуже вдячна за зворушливі, теплі слова, які чула на свою адресу», - сказала Лариса Недін і запропонувала «зняти будь-які офіційні рамки та просто поспілкуватись по- домашньому». І це їй вдалося.

Овідіополь

Овідіополь

Лариса Миколаївна читала вірші, автором яких є вона сама, відповідала на запитання дітей та дорослих. А ще вона співала романси на слова своїх власних віршів під акомпанемент композитора Тетяни Стоматі-Оленєвої.

А далі- запропонувала вікторину, переможців якої нагороджувала своїми книжками. А їх у авторки вже чимало.

Овідіополь

Її книги для дитячої аудиторії «Дякую тобі, Боже», «Хитре лисенятко», «Пори року» користуються популярністю і у маленьких читачів, і у дорослих. Одна з останніх книг для дітей «Святий Миколай» вийшла в кінці 2007 року до свята Святого Миколая. А ще вона випустила дві книги лірики - «Світ, приречений на гріховність» та «Душі моєї оркестри».

Книжка «Дощ змиває всі сліди» знайомить читачів із прозовим доробком Л. Недін. Не залишилось жодного байдужого в залі до новели «Мар’яна», яку письменниця прочитала на зустрічі.

Багато теплих слів на адресу Лариси Недін пролунало від голови Овідіопольської районної адміністрації Наталії Чегодар, її заступника Олександра Воротнюка , заступника голови районної ради Анатолія Ситнікова , письменників- Владислава Стриженюка та Анатолія Ройченка.

Овідіополь

Овідіополь

Овідіополь

Овідіополь

По закінченні зустрічі талановита землячка подарувала глядачам свої книжки та касети з піснями.

Овідіополь

Овідіополь

«Овідіополь-ІНФОРМ»
/

/
Связные ссылки
· Больше про Информслужба
· Новость от admin


Самая читаемая статья: Информслужба:
Стартовал традиционный конкурс/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

Связанные темы

Информслужба

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.033 секунды