| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Социальная защита населения: На запитання відповідає голова держадміністраціїї Чегодар Н.А.
Опубликовано 06/03/2008 от admin
Информслужба

Відвідувачі форума «Суспільної приймальні» неодноразово підіймали питання щодо постанови на квартирний облік та отримання земельних ділянок під індивідуальну забудову безпосередньо на території Овідіопольської селищної ради.


На болючі запитання  представників громади селища Овідіополь  дає відповідь  голова Овідіопольської районної адміністрації Чегодар Наталія Анатоліївна:

Постановку громадян на квартирний облік згідно чинного законодавства веде сільська (селищна) рада: розглядаються питання на виконкомі, приймається рішення. Після цього списки громадян, які взяті на облік, повинні оприлюднюватися на стендах в приміщеннях сільських рад, через газету та електронні засоби масової інформації. Депутати сільських рад повинні контролювати виконкоми з виконання вказаної роботи. Саме депутатському корпусу належать контрольні функції.

Я маю дуже багато заяв мешканців Овідіополя з приводу невзяття на квартирний облік, в основному, з причин реєстрації та проживання менше 5-ти років.
Мені дуже жаль, що виконкоми користуються правилами, які діяли ще в радянській Україні, і не хочуть подумати, як можна допомогти молодим людям якнайшвидше зареєструватися, щоб потім можна було подати документи до Державного Фонду молодіжного будівництва (до речі, це єдиний в Україні фонд, який дає змогу через невисоку ставку кредиту отримати житло).

Райдержадміністрація з свого боку докладає всіх зусиль, щоб люди поїхали в обласний фонд і були взяті там на облік. Інших шляхів отримати невисокий кредит на отримання житла поки що немає. Мною неодноразово робилися зауваження сільським головам про чітке встановлення процедури взяття громадян на квартирний облік. Указ Президента про будівництво доступного житла є, ми розпочали процедуру резервування земельних ділянок під таке будівництво, але сам механізм ще не визначений. Ми надіємось, що невдовзі з цього приводу будемо мати ясність.

Другий шлях вирішення житлової проблеми – отримання земельної ділянки під будівництво. Слід зазначити, що на сьогоднішній день земель запасу, які визначені для надання громадянам під індивідуальне будівництво, на території Овідіопольської селищної ради залишилось приблизно 30 га.

В першу чергу, це масив по вулиці Суворова, біля хлібозаводу, про який ви ведете мову. Він знаходиться в межах населеного пункту, тому розпорядження ним відноситься до повноважень селищної ради. РДА двічі вносила на розгляд селищної ради попереднього та нинішнього скликань пропозиції про освоєння цього масиву не тільки під індивідуальні забудови, а й під будівництво багатоповерхівок, з розміщенням там соціальних об’єктів (дитячого садка, аптеки, громадського центру, магазинів, розважальних закладів), тобто побудувати мікрорайон, який би став окрасою всього селища.

Райдержадміністрація є прихильником комплексного підходу до освоєння таких масивів: з будівництвом ліній електропередач, газових мереж, водопроводу, каналізації тощо. Тільки після цього можна надавати земельні ділянки громадянам. Інакше станеться так, як на масиві біля газового господарства, де десятки земельних ділянок залишаються неосвоєними, тому що люди не  взмозі поодинці встановити електропідстанції та виконувати інші необхідні, але дороговартісні роботи.

...Тільки таким чином потрібно розпорядитися масивом біля хлібозаводу. А селищному голові і селищній раді не потрібно звинувачувати когось в невирішенні цієї проблеми, звалювати свої недопрацювання на адміністрацію. Райдержадміністрація за 3 роки давно довела мешканцям Овідіополя і інших сіл, що вміє працювати: будувати школи, дитячі садки, ремонтувати дороги, надавати матеріальну допомогу громадянам, допомагати їм у газифікації житла та вирішення інших людських проблем.

Якби селищний голова Гоменюк вболівала за овідіопольців, які не мають житла, то вже б давно змогла визначитися із проектом освоєння цього масиву, який би дав користь всій громаді Овідіополя.
Ще раз наголошую, що розпоряджатися цим масивом - це абсолютні повноваження селищної ради. І голова РДА ніколи не забороняла селищній раді розпоряджатися цим масивом, але завжди наголошувала про використання цього масиву з великої віддачею для громади селища.

Потрібно зауважити вам і на іншу сторону піднятого питання. Землі для будівництва добавлятися не буде, оскільки вся вона розпайована між колишніми колгоспниками, вона є їх власністю, всі мають державні акти, і використовується для товарного сільськогосподарського виробництва. Тому Верховна Рада України повинна все ж таки прийняти закон про створення ринку землі, адже як і у всьому світі ми всі повинні мати змогу користуватися кредитами і купувати як землю, так і будинки, газ, воду, речі і таке інше. Так живуть в більшості цивілізованих країн, які мають доступні кредити для забезпечення свого життя. Коли буде виконана ця умова – нам невідомо, але до цього потрібно іти..

Я хотіла б вам порадити, щоб ви ніколи і нікого не боялися, бо людина, що здатна до спротиву, викликає повагу і може досягнути дуже багато. Тому я вам раджу ставити питання перед селищною радою про прийняття рішення по названому вами масиву.
/

/
Связные ссылки
· Больше про Информслужба
· Новость от admin


Самая читаемая статья: Информслужба:
Стартовал традиционный конкурс/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

Связанные темы

Информслужба

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.043 секунды