| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Культура: Визначено кращих читачів району
Опубликовано 11/03/2008 от admin
Информслужба

В перший весняний день районна дитяча бібліотека гостинно зустріла учасників ІІ етапу щорічного Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України - 2008».


В конкурсі прийняли участь учні 6-7 класів Овідіопольської школи № 1 (бібліотекар Чуприна С. Г.), Овідіопольської школи №2 (бібліотекар Станішевська Л.) Калаглійської середньої школи (бібліотекар Піроженко Н. Г.), читачі районної дитячої бібліотеки, Дальницької бібліотеки (завідувачка Колєва Л. П.).

Всі учасники конкурсу - переможці І етапу, який проходив в школах, сільських бібліотеках.

Учні дуже добре підготувались до конкурсу, який проводила заступник директора по роботі з дітьми Овідіопольської центральної бібліотечної системи Павлюк Тетяна Петрівна.

За вимогами конкурсу, по-перше, дітям потрібно було розповісти про себе в цікавій формі, в результаті чого конкурсанти читали власні вірші, демонстрували малюнки, вироби із бісеру та ін. В другому конкурсі - «розминка»- учням пропонувались різні предмети, а вони повинні були назвати твір, в якому цей предмет зустрічається, та автора цього твору. Третій конкурс найважливіший. Необхідно було розрекламувати свою улюблену книжку так, щоб присутнім захотілось її прочитати.

Було цікаво спостерігати, що в наш час телебачення і комп’ютерів діти читають такі різноманітні твори з фантастики, пригод, класики.

Ovidiopol

Ovidiopol

Журі - Левицька М.С. (майстер Овідіопольського училища), Ліщенко М.В. (поетеса, бібліотекар) та Попсуй С.Е. (зав. Овідіопольської міської бібліотеки-філії) - важко було прийняти одноголосне рішення щодо переможців.

Ovidiopol

Та до Одеси для прийняття участі в ІІІ турі Четвертого Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України - 2008» поїдуть: Марукян Гаяне (І місце. Дальник), Піроженко Олена (ІІ місце. Калаглія) і Осипова Катерина (ІІІ місце. Овідіопольська школа №1).

Всі переможці І та ІІ туру отримали грамоти, подарунки, пригощення.

Ovidiopol

Ovidiopol

А привітати їх з перемогою прийшли учні Овідіопольської музичної школи , за що молоді таланти також отримали подарунки від дитячої бібліотеки.

Ovidiopol

Ovidiopol

«Овідіополь-ІНФОРМ»
/

/
Связные ссылки
· Больше про Информслужба
· Новость от admin


Самая читаемая статья: Информслужба:
Стартовал традиционный конкурс/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

Связанные темы

Информслужба

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.039 секунды