| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Правопорядок: Зброя, зброя, зброя.
Опубликовано 17/03/2008 от admin


Неодноразово в засобах масової інформації висвітлювались проблеми зброї, її застосування та умови зберігання.
На сьогоднішній день в Овідіопольському районі зареєстровано 1200 одиниць вогнепальної мисливської зброї, власники якої використовують її, в основному, для спортивного полювання та захисту сім`ї і майна.


Незважаючи на проведену роз’яснювальну роботу в мисливських колективах, в засобах масової інформації безпосередньо працівниками міліції, власники зброї допускають порушення правил зберігання, застосування, носіння та перереєстрації її. Так, в минулому році було притягнуто до адміністративної відповідальності сімдесят одного власника зброї, порушено 7 кримінальних справ за ст.. 263 КК України (незаконне зберігання зброї).

Правоохоронними органами проводяться оперативно-профілактичні заходи по вилученню з незаконного обігу зброї й вибухівки та роз’яснення про переваги добровільної здачі зброї. Тільки в листопаді минулого року добровільно здано 8 одиниць зброї. Це мало позитивні наслідки. Добровільна здача зброї передбачає звільнення від адміністративного покарання.

Хочу повідомити, що протягом березня цього року знову проводиться місячник добровільної здачі зброї. Кожен, хто має незареєстровану зброю, може позбавитися зайвого клопоту та нотаріальної тяганини, звернувшись до районного відділу внутрішніх справ з відповідною заявою про добровільну здачу зброї. Такі особи не притягуватимуться до кримінальної відповідальності.

Ще раз хотілось би попередити власників зброї про дотримання правил зберігання та застосування мисливської вогнепальної зброї, а саме:

- зброю зберігати в спеціальному обладнаному сейфі з внутрішнім замком, в незарядженому стані, боєприпаси зберігати окремо;
- доступ до зброї має бути обмежений;
- зброя повинна мати лише одного власника;
- термін реєстрації зброї – 3 роки;
- перевезення зброї здійснюється тільки в незарядженому стані;
- стрільба в населеному пункті заборонена.

Окремо хочу роз’яснити, що при зміні місця проживання власник зброї повинен обов’язково повідомити дозвільну систему за старим та новим місцем мешкання.

До речі, власники зброї нехтують цими вимогами і за це платять високу ціну, а іноді й життям. Так, наприклад, в с/т «Дорожник» Новодолинської сільської ради громадянин Трандасір С.З., мешканець м. Одеси, мав зареєстровану зброю у Приморському РВ ОМУ мисливську рушницю ТОЗ-63, без узгодження з дозвільною системою привіз рушницю в дачний будинок. 10 лютого біля свого дачного будинку почав розгоняти собак- спочатку пострілом, а потім прикладом. В результаті таких дій наніс смертельне вогнепальне поранення собі в груди. Недбале ставлення до правил застосування, використання, зберігання, реєстрації зброї коштували Ії власнику життя.

Про загрозу для оточуючих говориться дуже багато, але дехто нехтує цими застереженнями. Є факти, коли «круті хлопці-мисливці»- мешканці Овідіополя- просто дають свою зброю неповнолітнім дітям і дозволяють «постріляти» за межами Овідіополя у все, що рухається: звірів, птахів.  Таке недопустимо ні з точки зору закону, ні з точки зору моралі.

Тому на сторінках ЗМІ звертаюсь до своїх земляків: «Бережіть себе, своїх і чужих дітей! Від вас вимагається мінімальна повага та виконання правил, перерахованих вище»

О Марченко,
старший інспектор дозвільної системи
Овідіопольского РВ ГУ МВС./

/
Связные ссылки
· Больше про
· Новость от admin


Самая читаемая статья: :
Порядок реєстрації кандидатів у депутати та на посади сільських, селищних, міськ/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.034 секунды