| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Жилищно-коммунальное хозяйство: Овидиополь : Вікторія – це перемога
Опубликовано 28/10/2005 от admin
Овидиопольская районная государственная администрация

Овидиополь : З 22 по 23 вересня 2005 року в центральній залі Одеського морського вокзалу проходив дев”ятий чемпіонат України “Чарівна зачіска-2005”. Свято майстрів України було організовано Укрсоюз -сервісом та Лігою перукарів міста Одеси. Понад 200 учасниць цього року з”їхалося з усіх областей України. Під номером 76, який насправді виявився щасливим, виступала наша землячка Вікторія Штукановська. Вона отримала “ Гран-прі “ у номінаціях “ Весільна зачіска на довгому волоссі” та “Салонна стрижка –укладка”, як результат- гарний кубок, диплом, запрошення працювати в Одесі,Київі.

“Конкурс був дуже цікавим та напруженим,- розповідає Вікторія. Наша модель-наречена дійсно була найкращою!” . А далі господарка салону зачісок “Вікторія”, який знаходиться в Овідіополі на вулиці Вертелецького, поділилася секретом, що тренером її була Алла Татарчук- голова ліги перукарів Одеси, майстер міжнародного класу. Згадала, як годинами вчилася до автоматизму техніки стрижки, підбирала вдалу зачіску так, щоб вона пасувала обличчю, одягу, була сучасною. Цей конкурс для Вікторії- другий. Вперше спробувала свої сили у 2002 році. Виступ не пройшов безслідно- захотілося більше знати, підвищувати свою майстерність і працювати, працювати, працювати…Звісно, без допомоги рідних не обійшлося. На моє запитання, хто ж підтримував, відповіла:” Як завжди-чоловік Леонід. Він моя опора, тил, натхнення, за що я йому дуже вдячна, адже творчість потребує великих жертв! Мені пощастило.”. Впевнена, що волю до перемоги у Вікторії виховав спорт, якому віддавала весь вільний час в дитинстві. Команда Одеської області виборола третє місце, першими та другими відповідно були Миколаїв та Тернопіль. Овідіопольська земля щедро народжує та виховує таланти, що вміють перемагати, робити людей щасливими. Щасти й тобі,Вікторіє! Ти серед них!

О. Лінкар , заступник Овідіопольського селищного голови. Овидиополь - ИНФОРМ


/

/
Связные ссылки
· Больше про Овидиопольская районная государственная администрация
· Новость от admin


Самая читаемая статья: Овидиопольская районная государственная администрация:
Инвестиционный портрет Овидиопольского района/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

Связанные темы

Овидиопольский  поселковый совет

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.082 секунды