| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Пенсионный фонд: Механізм сплати страхових внесків до ПФ України ФО-СПД
Опубликовано 02/07/2009 от admin


Механізм сплати страхових внесків до Пенсійного фонду України
фізичними особами-суб‘єктами підприємницької діяльності,
які сплачують єдиний або фіксований податок.
Обов‘язкова сума внеску, з урахуванням частини єдиного або фіксованого податку, що надходить до Фонду через органи Держказначейства, складає встановлений законодавством розмір мінімального страхового внеску.


У травні та червні місяці – 207,50 грн.
У липні, серпні, вересні – 209,16 грн.
У жовтні та листопаді – 215,80 грн.
У грудні – 222,11 грн.

Наприклад: залежно від розміру податку та його частини, що спрямовується до Пенсійного фонду, найбільшою обов‘язковою сумою доплати у травні-червні може бути 205,50 грн., а найменшою – 123,50 грн. У подальшому сума доплати залежатиме від встановленого чинним законодавством розміру мінімального страхового внеску.

Сплата зазначених коштів є гарантією зарахування періодів зайняття підприємницькою діяльністю до страхового стажу.

Таким чином, малий бізнес забезпечить собі пенсійне майбутнє та долучиться у дещо збільшених обсягах до наповнення бюджету Пенсійного фонду, з якого виплачуються пенсії батькам нинішніх підприємців.

Отже, прийняття Урядом такого рішення дозволило врешті-решт врегулювати питання пенсійного забезпечення підприємців-спрощенців, встановлене чинним законодавством ще з 1 січня 2004 року.

Поряд з цим, Урядом вжито заходів до належної персоніфікації зазначених коштів та щорічного звіряння сум внесків на рахунках підприємців, що забезпечить належне їх врахування під час призначення пенсії.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21.05.2009 р. № 505 «Про порядок сплати та зарахування сум внесків на загальнообов’язкове державне  пенсійне страхування, сплачених фізичними особами – суб’єктами підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування» Пенсійним фондом України відкрито єдиний рахунок у Державному казначействі України.

За  справками звертатись до Управління Пенсійного
Фонду України в Овідіопольському районі
Тел. (04851) 3-70-51
/

/
Связные ссылки
· Больше про
· Новость от admin


Самая читаемая статья: :
Порядок реєстрації кандидатів у депутати та на посади сільських, селищних, міськ/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.043 секунды