| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Пенсионный фонд: Про страхові свідоцтва
Опубликовано 29/07/2009 от admin


В управлінні Пенсійного фонду України в Овідіопольському районі розміщено інформаційний кіоск, що спрощує доступ застрахованих осіб та пенсіонерів через мережу інформаційних кіосків до їхніх персональних даних, що містяться в базі даних персоніфікованого обліку та пенсійних справах.


За допомогою інформаційного кіоску можна отримати інформацію із системи персоніфікованого обліку, довідкову інформацію щодо документів, які необхідні для призначення пенсії, та щодо графіків прийому керівниками й спеціалістами Фонду.    

Згідно  постанови КМУ від 22 серпня 2000 року №1306 “Про затвердження Порядку видачі та зразка свідоцтва про загальнообов'язкове державне соціальне страхування” страхове свідоцтво є єдиним для всіх видів загальнообов'язкового державного соціального страхування документом суворої звітності, що підтверджує право застрахованої особи на одержання послуг та матеріального забезпечення за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням.

Особи, які забезпечують себе роботою самостійно - особи, які займаються підприємницькою, адвокатською, нотаріальною, творчою та іншою діяльністю, пов'язаною з одержанням доходу безпосередньо від цієї діяльності, в тому числі члени творчих спілок, творчі працівники, які не є членами творчих спілок, особи, які добровільно сплачують страхові внески на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а також громадяни України, які працюють за межами України і не застраховані в системі соціального страхування країни, де вони перебувають, подають анкету до органів Пенсійного фонду за постійним місцем проживання самостійно одночасно з реєстрацією в ньому як платники страхових внесків.

Для реєстрації в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування та виготовлення страхового свідоцтва громадянам, в яких його немає, потрібно звернутися в територіальні управління Пенсійного фонду України, при собі мати (ідентифікаційний код та паспорт)  для заповнення  анкети застрахованої особи.

Страхове свідоцтво є єдиним для всіх видів загальнообов'язкового державного соціального страхування документом, що підтверджує право застрахованої особи на одержання послуг та матеріального забезпечення за загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням.

В управлінні наявні страхові свідоцтва виготовлені по раніше наданим анкетам. Отже звертайтесь та отримуйте страхові свідоцтва а  з ними і можливість контролю за майбутньою та теперішньою пенсією.

За  довідкою звертатись до Управління Пенсійного
Фонду України в Овідіопольському районі
Тел. 8(04851) 3-16-65
/

/
Связные ссылки
· Больше про
· Новость от admin


Самая читаемая статья: :
Порядок реєстрації кандидатів у депутати та на посади сільських, селищних, міськ/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.055 секунды