| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Пенсионный фонд: Про підсумки роботи управління ПФУ в Овідіопольському районі у 2009 році
Опубликовано 07/04/2010 от admin


Управлінням за 2009 рік забезпечено виконання встановлених завдань щодо фінансуваня в повному обсязі виплати пенсй та грошової домоги, надходжень до бюджету Фонду, реалізцію заходів по виконанню пріоритетів діяльності Фонду у 2009 році.


Забезпеченно виплату пенсій та грошової допомоги 14,8 тис. пенсіонерів в установлені законодавством терміни. Загальний обсяг видатків на пенсійні виплати в порівнянні з відповідним періодом минулого року збільшився і склав 155,6 млн грн.

Середній розмір пенсійої виплати станом на 1 січня 2010 року склав 892,85 грн, що порівняно з мінімальною пенсійною виплатою більше на 55,8 % .

У поточному році власні надходженя становили 140,3 млн.грн або 102,1 відсотка планових показників.

Протягом року призначено 1,1 тис. пенсій та проведено 10 масових перерахунків пенсій.

В умовах постійно зростаючих пенсійних виплат удосконалювалась робота по наповненню бюджету власними коштами за рахунок посилення контролю за сплатою страхових внесків, погашення боргів.

В рахунок погашення заборгованості стягнуто 33 тис.грн., з яких від позовної роботи – 6690,6 тис. грн, органами Державної виконавчої  служби – 15873,4 тис. грн.

Заходами примусового стянення охоплено всю суму заборгованості. На  виконання до органів ДВС передано вимог на 28397,8 тис. грн, судових рішень на 8613,8 тис. грн. До суду направено 1085 позовх заяв про стягнення боргів на суму 59558,5 тис. грн.

За 2009 рік проведено 89 документальних перевірок платників страхових внесків.

Перевірками встановлено 36 випадків порушення порядку розрахунків з Пенсіним фондом. По результатах  перевірок застосовано фінансових сакцій на загальну суму 5,1 тис. грн, на посадових  осіб плаників накладено 1 адміністративний штраф.

Спеціалістами управлінь проведено 23 перевірки структури підрозділів Одеської дирекції УДППЗ „Укрпошта” та 32 перевірки своєчасності зарахуваня та правильності виплати пенсій 15 відділеннями установ упововажених банків

У звітному періоді порівняно з початком року чисельність пенсіонерів, що отримують виплати через банківські установи, збільшилась на 257 осіб і станом на 01.01.2010 склала 3471 осіб, що становить 23,3 % від загальної чисельності пенсіонерів.

Проводиться робота по залученю страхувальників до подачі звітів  в електронному вигляді. Так, в січні 2009 року електронні віти подало 142 страхувальників.

Протягом року проводилась інформаційно-роз’ясювальна  робота. Підготовлено та оприлюднено 41 матеріал, присвячених питанням пенсійного страхування. Організовано 6 виступів на телебачнні. Проведено 170 „гарячих” телефонх ліній. Відбулося 49 днів іформування. Проведено 8 виїзних приймалень. Фаіхівці управління провели 4 зустрічи з представниками трудових колективів підприємств, організацій, установ району. Під час особитих прийомів прийнято 240 осіб.

На виконання Планту заходів Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області з реалізації Програми розвитку персоналу органів Пенсійного фонду Украхни на 209 рік, затвердженого наказом від 17 липня 2009 року № 157, здійснювалась організаційна робота щодо ефективного виористання працівників Фонду та підвищення їх кваліфікаційного рівня.

В  управлінні під особливим контролем знаходиться виконання вимог Закону України „Про звернення громадян” та Указу Презедента України від 07.02.2008 № 109 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізацї та гаратуванням конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”.

На особистий прийом звернулося 240 громадян. Громадяни, які звернулися на особистий прийом, отримали, в більшості., докладні роз’яснення з порушеих питань.

Протягом року з Контакт-центру Пенсійного фонду Ураїни надійшло 470 звернень.

Найбільша кількість питань, які порушують заявники – це питання правильності застосування законодавства при призначенні, перерахунках і виплаті пенсій, надбавок, підвищення пенсій та доплат.

Управління ПФУ в
Овідіопольському районі.
/

/
Связные ссылки
· Больше про
· Новость от admin


Самая читаемая статья: :
Порядок реєстрації кандидатів у депутати та на посади сільських, селищних, міськ/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.055 секунды