| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:



/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Социальное развитие района: Овидиополь : Здійснилося те, про що мріялося...
Опубликовано 23/01/2007 от Bless
Овидиопольская районная государственная администрация

Овидиополь : 12 січня в Роксолана в урочистій обстановці було пущено природний газ. Підведенням газопроводу до цього населеного пункту фактично завершено газифікацію Овідіопольського району, на що впродовж 15 років були спрямовані зусилля органів районної влади, місцевого самоврядування, підрядних організацій, самих жителів при підтримці держави та сприянні багатьох обласних служб.



На сьогодні природний газ надійшов до всіх 23 сіл і селищ району, ним користується більше 20 тисяч абонентів, в тому числі майже всі установи бюджетної сфери.

– Те, про що ми мріяли, коли розпочинали газифікацію району, здійснилося. Ми це зробили, – зазначила голова райдержадміністрації Н.А.Чегодар. – Але ніколи б цього не було, якби людина не хотіла цього досягти.foto

Газифікація Овідіопольського району розпочалася ще наприкінці 70-х років з селищ Таїрове та Авангард, і протягом майже 12 років це були єдині газифіковані населені пункти району.

Тільки у 1989 році за рахунок державного бюджету були побудовані перша АГРС біля смт Овідіополь та газопровід-відвід високого тиску від газопроводу Тирасполь – Одеса. Так була розпочата широка газифікація району. І вже за рік було побудовано 2,5 км газопроводів та газифіковано 13 квартир та будинків у селищі Овідіополь. У 1990 році було завершено будівництво газопроводу до смт. Великодолинське.

Згодом розпочалося будівництво газопроводів до с. Барабой (1992р.), Аккаржанського промвузлу (1992р.), с. Нова Долина (1994р.), с. Калаглія та с. Миколаївка (1995р.), с. Санжійка (1995р.). У 1997 році розпочато газифікацію у селах Прилиманське та Сухий лиман, у 1998 році – вже в с. Дальник та с. Надлиманське.

Газифікація “Німецької балки” розпочалася з будівництва газопроводу (1,1 км) та АГРС до с. Новоградківка у 1998 році, у 1999 році – розпочинається будівництво підвідних газопроводів до с. Доброолександрівка (2,2 км) та с. Мар'янівка (2,6 км). foto2

Газопостачання с. Кароліно-Бугаз розпочалося у 2000 році з будівництва І черги підвідного газопроводу високого тиску від Іллічівської АГРС (реконструкція якої була проведена при дольової участі Овідіопольської райдержадміністрації) до бази відпочинку «Газовик» (УМГ «Прикарпаттрангаз») протяжністю 21,4 км, від якої було побудовано ІІ чергу підвідного газопроводу високого тиску до с. Кароліно-Бугаз, протяжністю 2 ,9 км.

В 2003 році за рахунок кооперування коштів обласного та районного бюджетів, при активній підтримці Доброолександрівської сільської ради та населення вдалося завершити будівництво підвідного газопроводу до с. Доброолександрівка протяжністю 4,6 км. У цьому ж році було розпочато будівництво підвідного газопроводу до сіл Йосипівка – Петродолинське, що дало змогу підвести газ майже до села Йосипівка.

Перед Новим 2004 роком отримали блакитне полум'я в свої оселі жителі “Німецького містечка” в с. Новоградківка. За рахунок кооперування коштів БФ “Товариство розвитку”, районного бюджету, населення та ТОВ “Дністровський” (виділено ШРП) прокладено 2,3 км вуличних газопроводів.

У 2004 році було продовжено будівництво газопроводу Йосипівка-Петродолинське та розпочато будівництво підвідного газопроводу високого тиску до с. Роксолани (1,5 км).

У 2005 році був поданий газ до с.Йосипівка та завершено будівництво підвідного газопроводу високого тиску до с.Петродолинське, поданий газ у три мікрорайони села та побудовані за рахунок районного бюджету газопроводи-відгалуження високого тиску до шести мікрорайонів села.

Були продовжені роботи по будівництву газопроводу високого тиску довжиною 7 км до с. Роксолани.

У 2006 році завершено будівництво підвідного газопроводу високого тиску до с.Ленінталь та с.Роксолани. В селі Ленінталь повністю побудована вулична мережа, а в с. Роксолани – будується.

Кожний рік з районного бюджету (при дольової участі населення) виділяються кошти на будівництво вуличних газопроводів по населених пунктах району та на газифікацію обєктів соціально-побутової сфери, що значно зменшує фінансове навантаження на населення при будівництві вуличних мереж.

Тільки за останні два роки на газифікацію населених пунктів району освоєно більше 14 млн. грн., в тому числі: державний бюджет – 780 тис. грн.., районний бюджет – 2 390 тис. грн., населення району – більш, ніж 11 млн. грн..

– Сьогодні не можна не згадати, як у 1989 році у кабінеті тодішнього голови райвиконкому М.Й.Хоменка за участю його першого заступника С.М.Бокала, голови райплану Н.Б.Марчук все розпочиналося, розповідає Н.А.Чегодар. – Потім головою райвиконкому став В.І.Дуков, і на його плечі лягли нелегкі десять років вибивання дозволів, узгоджень, коштів, організації будівництва газопроводів.

Високі темпи газифікації були б неможливими, якби керівники багатьох сільгосппідприємств, які є основою економіки району, не взялися тоді до цієї роботи. І саме вони стали опорою Віктора Івановича в цій непростій роботі: В.В.Кудрявцев (колгосп ім..Дзержинського), О.І.Гренков (радгосп ім.50-річчя СРСР), М.Ю.Кишкар (радгосп «Перемога»), М.К.Песляк (колгосп ім..Фрунзе), М.Ю.Козогладюк (радгосп «Дністровський»), О.В.Воротнюк (колгосп «Зоря»), О.М.Іванченко (колгосп «Україна»), Я.А.Перельштейн (учгосп ім.Трофімова). Чітко організовував виконання поставлених завдань перший заступник голови райдержадміністрації В.Г.Андрусенко.

Людиною, яка не лише однією з перших зрозуміла, що природний газ – це велике благо, а й своєю наполегливістю донесла це благо до тисяч домівок жителів району став колишній начальник Овідіопольського управління газового господарства М.І.Іванов Гідним його правонаступником став М.М.Панченко, який сьогодні очолює управління і доклав чимало зусиль для якнайшвидшого завершення газифікації району.

До речі, газифікація Овідіопольщини особливо набрала темпів, коли в районі було створено власне газове управління. А сприяв цьому тодішній голова правління, а тепер голова спостережної ради ВАТ «Одесагаз» Є.Г.Годін. Хід робіт був під постійним контролем тоді головного інженера, а тепер голови правління ВАТ «Одесагаз» І.Л.Учителя.

Продовжували цю роботу і колишні голова райдержадміністрації В.В. Левчук та голова районної ради М.С. Мойсеєнко.

Й ось моя команда, насамперед перший заступник В.В. Шершенецький, начальник управління розвитку інфраструктури і інвестицій О.Я. Курилов, доклали максимуму зусиль для завершення газифікації району.

Але найголовніше, що в нашому районі панує порозуміння між всіма гілками влади і структурами. В нас є підтримка і обласного керівництва, і депутатського корпусу обласної та районної рад. Ми знаходимо розуміння з боку підприємців, котрі не лише своєю ефективною роботою і прозорою сплатою податків наповнюють бюджет, а й вкладають свої кошти у соціальний розвиток району. Будівництво газопроводу до Роксолан – яскраве тому підтвердження: керівник концерну «Едем» Сергій Сергійович Беженар вклав у цю справу близько 2 млн. гривень.

А безпосередніми виконавцями робіт виступали підрядні організації; і району пощастило, що їх очолювали вмілі керівники, які добре знають справу. Адже в окремі роки, на газифікації Овідіопольщини працювало до 23 підрядних організацій. В їх числі П.Г.Плукчі, О.В.Вакарчук, В.Г.Алахвердян, І.М.Котик, В.В.Голіченко, Д.М.Агура.

За вагомий особистий внесок у газифікацію Овідіопольського району Подяками голови райдержадміністрації і пам’ятними сувенірами нагороджені:

*Учитель Ігор Леонідович – голова правління ВАТ «Одесагаз»;
*Годін Євген Георгійович – голова спостережної ради ВАТ «Одесагаз»;
*Хоменко Микола Йосипович, тодішній голова райвиконкому, депутат обласної ради нинішнього скликання;
*Андрусенко Валентин Григорович, пенсіонер, колишній перший заступник голови райдержадміністрації,
*Марчук Надія Борисівна, колишній заступник голови райдержадміністрації, депутат обласної ради нинішнього скликання;
*Іванов Микола Іванович, пенсіонер, колишній начальник Овідіопольського управління газового господарства;
*Микола Миколайович Панченко, начальник Овідіопольського управління газового господарства;
*Воротнюк Олександр Васильович, заступник голови райдержадміністрації;
*Розлуцька Юлія Іванівна, голова БСК «Новодолинський»;
*Матуляк Дмитро Анатолійович, директор СТОВ «Агрофірма «Петродолинське»;
*Тетяна Володимирівна Макарова, колишній головний спеціаліст КСП «Зоря»;
*Пачес Георгій Васильович, інженер-проектант;
*Петро Гнатович Плукчі, директор «Укрміськгазу», м.Одеса;
*Олександр Васильович Вакарчук, директор фірми «Агромонтаж».

Відділ інформації




/

/
Связные ссылки
· Больше про Овидиопольская районная государственная администрация
· Новость от Bless


Самая читаемая статья: Овидиопольская районная государственная администрация:
Инвестиционный портрет Овидиопольского района



/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу



/

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.031 секунды