| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Жилищно-коммунальное хозяйство: Овидиополь : Екологічне лихо
Опубликовано 05/02/2007 от Bless
Информслужба

Овидиополь : Екологія - одна з найважливіших і найболючіших проблем XXI століття. Роль людини на довкілля з кожним століттям зростала, доки не стала провідним екологічним фактором. Її вплив на природу двоякий - позитивний і негативний. Діяльність людини часто веде до порушення природних закономірностей. Частка маси землі людства у біосфері невелика, але діяльність її величезна, на сучасному етапі вона стала силою, що змінює процес у біосфері. Як саме людина впливає на природу? Візьмемо за об’єкт дослідження наше селище...


Провівши обстеження території Овідіополя, я була дуже засмучена екологічним станом містечка. На берегах та кручах Дністровського лиману і річки Скуртянки виявлено великі викиди сміття; деякі вулиці Овідіополя в жахливому екологічному становищі, місцеві водойма дуже забруднені і не очищені від очерету. Ці проблеми негативно впливають на: атмосферу - при випаровуванні різних хімічних речовин, від чого йдуть кислотні опади, та частково змінюється клімат; гідросферу - при потраплянні сміття до водойм, що має негативний вплив на флору і фауну, а також загострюється проблема питної води.

Ще одним важливим питанням нашого селища є забруднення природної екосистеми повязоної з шкідливими викидами наших заводів. Це в першу чергу змінює газовий склад атмосфери, знижує родючість грантів, забруднює - продукти харчування, питну воду, які з часом потрапляють нам в організм і спричиняють різні хвороби. Та все це робить сама людина, яка ж і шкодить сама собі.

Тому, щоб уникнути екологічної кризи, потрібне об’єднання усіх зусиль людей, що дасть можливість виробити і втілити у життя єдину стратегію збереження і поліпшення стану навколишнього природного середовища. Варто побудувати екологічно стабільне суспільство, яке б ґрунтувалося на застосуванні екологічних знань у практичній діяльності.

Шановні односельці, для задоволення власних потреб ми не повинні ставити під загрозу існування наступних поколінь, тобто ми маєм бути відповідальними за те, в якому стані залишимо після себе навколишнє середовища і природні ресурси.

Учениця Овідіопольської школи №2 - Гавліцька Вікторія.


/

/
Связные ссылки
· Больше про Информслужба
· Новость от Bless


Самая читаемая статья: Информслужба:
Стартовал традиционный конкурс/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.057 секунды