| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Здравоохранение: Овидиополь : Чіпси та Coca-Cola шкодять здоров’ю дітей.
Опубликовано 15/02/2007 от Bless
Информслужба

Овидиополь : Знаєте ви, що більшість дітей за висновком лікарів хворіють на язву та багато інших хвороб? Чіпси, штучні напої, шоколадки, горішки негативно впливають на здоров'я дітей, на їхню печінку. Тут звичайно вирішальну роль відіграє реклама. Дитина, твердо переконана в тому, що Coca-Cola – це круто, чіпси – їжа богів, а шоколадкою можна вгамувати голод. До того ж виробники газованої води, чіпсів і сухариків вигадують все нові акції, що школярам це дуже цікаво, вони не розуміють що шкідливо, а що корисно.

Чіпси не можуть вгамувати голод, зате можуть завдати серйозної шкоди здоров'ю дитини. Адже майже всі газовані води містять бензоат натрію, барвники. Звісно вибрати корисний напій непросто, майже всі газовані води містять небезпечний для здоров'я Е211. Та запобігти цьому дуже важко, адже біля шкіл розташовані кіоски, магазини, де повно таких продуктів.

Тому хочу зауважити що кожний десятий школяр у світі важить більше норми, що шкодить здоров’ю. Треба, щоб батьки говорили своїм дітям та приводили приклад, що це є шкідливим для їхнього здоров'я.

Учениця 202 гр. Овідіопольського ПТАУ №21 Мочернюк Марини


/

/
Связные ссылки
· Больше про Информслужба
· Новость от Bless


Самая читаемая статья: Информслужба:
Стартовал традиционный конкурс/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.031 секунды