| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Работа с молодежью: Овидиополь : Хто такі „Нащадки Овідія”
Опубликовано 19/02/2007 от Bless
Овидиопольская районная государственная администрация

Овидиополь : Організація „Нащадки Овідія” була заснована на початку 2005 року. Засновниками цієї організації були Валентина Михайлівна Гоменюк та Савельєва Лілія Іванівна.


„Нащадки Овідія” активно приймають участь в суспільному житті селища. Протягом свого існування молодіжна організація була ініціатором і виконавцем суспільно-корисних акцій. Я запитала президента молодіжної організації Комарової Катерини, які саме акції проводились з моменту створення цієї організації, на це я отримала відповідь.

Комарова Катерина

•  На початку весни була проведена акція „День довкілля”, на якій було висаджено кущі та дерева на березі лиману.

•  Акція „Молодь для ветеранів”. Ветеранам Овідіополя була запропонована і виконана фізична допомога по господарству.

•  Акція „День боротьби зі СНІДом”. На цей вечір було запрошено спеціалістів, які розповіли про проблеми та наслідки СНІДу.

•  В лютому виповнився рік молодіжній організації „Нащадки Овідія”. На це свято було запрошено засновників та спонсорів, які щиро та святково привітали молодіжну організацію. Свято супроводжувалось чудовим виступом КВНу та призами.

 

•  На День Овідіополя була проведена акція „вело-прогін”. Молодіжній організації були надані велосипеди, на яких учасники акції з допомогою міліції, які перекривали дороги, провели вело-прогін. Ввечері під час святкування Дня Овідіополя восьми активістам молодіжної організації були зроблені подарунки, подарувавши кожному велосипед.

•  Вулична акція „Молодь проти паління”. Були розвішані плакати та подаровані брошури пересічним людям. Під час цієї акції молодіжна організація розповідала молоді про проблеми та захворювання пов'язаних с палінням.

•  Акція „Допомога дітям”. За рахунок спонсорів були придбані та урочисто вручені продукти харчування та речі дітям сиротам.

Нащадки Овідія

 

 

Молодіжна організація „Нащадки Овідія” дякує своїм засновникам за підтримку: Савельєва Л. І., Гоменюк В. М., Делебіс Г. Д., Яценко А. І., Сапсай І. М., та велика подяка спонсорам за фінансову допомогу.

 

 

 

Учениця 202 гр. Овідіопольського ПТАУ №21, Шилінговська Марина.
/

/
Связные ссылки
· Больше про Овидиопольская районная государственная администрация
· Новость от Bless


Самая читаемая статья: Овидиопольская районная государственная администрация:
Инвестиционный портрет Овидиопольского района/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.039 секунды