| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Работа с молодежью: Овидиополь : Волонтер – добровільний помічник
Опубликовано 05/03/2007 от Bless
Овидиопольская районная государственная администрация

Овидиополь : Одним з важливих наслідків розбудови громадянського суспільства в Україні став активний розвиток відносно нового для країни соціального явища – волонтерського руху.

Безкорислива допомога нужденним історично притаманна українській національній культурі. Волонтерський рух в Україні з кожним роком набуває усе більшої потужності, об’єднує усе більше громадян та залучає значні людські ресурси.


Вітчизняний волонтерський рух розпочав свій розвиток одночасно із створенням структури соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Діяльність добровольців потребує наявності вільного часу та бажання працювати в соціальній сфері. Волонтери повинні володіти навичками спілкування з людьми різних вікових категорій.

Волонтер – це не заміна соціального працівника, а помічник для нього. У всіх нас є бабусі та дідусі, але навідуємо ми їх далеко не щодня, хоч знаємо як важлива для них просто наша увага. «Робота» волонтерів – це увага до людей похилого віку та ветеранів, до своїх однолітків, які мають функціональні обмеження, дітей з девіантною поведінкою, а також робота направлена на профілактику негативних явищ. Інколи це просто поздоровлення зі святом, днем народження, а іноді і неважка поміч по господарству.

Особливої уваги суспільства потребують діти та молодь з функціональними обмеженнями. Деякі з них внаслідок особливостей свого розвитку не відвідують навчальних закладів, спортивних секцій, гуртків. Але кожен з них потребує уваги і спілкування з однолітками, мріє про друзів, з якими можна поділитись радістю і переживаннями. Інша ж категорія дітей, навпаки, занадто активна та енергійна. Та не завжди вони використовують свою енергію для корисних справ, тому їм і потрібні старші товариші, які б допомогли їм зробити правильний вибір. До того ж центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді підключає волонтерів до допомоги в проведенні свят, вуличних акцій, присвячених профілактиці негативних явищ.

До складу волонтерських груп при центрах соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді входять як волонтери-підлітки, так і досвідчені фахівці. Але найбільш вагомою є частка саме підлітків. Це і не дивно, адже роботу пов’язану із поїздками, виходами на вулиці, провідуванням дітей чи людей похилого віку, підлітки виконують дуже добре. Недарма в радянські часи до складу «тимурівських команд» входили підлітки. В наш час, на жаль, команд юних «тимурівців» не існує, проте волонтерський рух, який з роками набуває все більшого розмаху, з часом може стати альтернативою руху «тимурівському».

Центр соціальних служб для молоді.
Волонтери


/

/
Связные ссылки
· Больше про Овидиопольская районная государственная администрация
· Новость от Bless


Самая читаемая статья: Овидиопольская районная государственная администрация:
Инвестиционный портрет Овидиопольского района/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.038 секунды