| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Здравоохранение: Овидиополь : Необдумані вчинки підлітків
Опубликовано 07/03/2007 от Bless
Информслужба

Овидиополь : Шостого березня в Овідіопольські Загальноосвітній школі №2 учнями 11-Б класу під керівництвом Мойсеєвої Т. В. була проведена конференція присвячена боротьбі з наркоманією, курінням та алкоголізмом. Одинадцятий клас, готуючись до цієї конференції, опрацював велику кількість інформації, і, зрозуміло, доповів учням старших класів. На конференції розкрили питання причин та наслідки вживання наркотиків, алкоголю, а також паління сигарет.


Жахливим є те, що найбільше негативному впливові піддаються підлітки, і це дуже негативно впливає на їх розвиток та здоров’я. Молоді люди, стаючи на такий шлях, не думають про своє майбутнє і про наслідки, а також про те, що вони залишать після себе. Молодь на цей жахливий крок штовхають такі фактори, як: негаразди в сімейному житті, бажання виділитися та проявити себе серед однолітків, а також насильницьке залучення до негативних звичок.

Та все ж, на мою думку, таким людям потрібно допомагати не зважаючи на те, що колись в житті вони помилилися і пішли на такий жахливий крок. Та дуже сумно, коли без проблем можна спостерігати, як приходить підліток чи навіть зовсім дитина, до магазину по спиртні напої чи сигарети, і продавці з бажанням заробітку, відпускають товар, який по закону не продається людям, котрим не виповнилося ще вісімнадцять років. Чому ж ці дорослі, розумні особи, які працюють в магазині не задумуються навіщо вони це роблять та заради чого? Адже вони не хочуть бачити своїх дітей такими, навіщо ж вони так не обдумано руйнують долю таких молодих та не зовсім розумних створінь.

Хочеться звернутися до молодих, дорослих і навіть зовсім юних людей. Задумайтесь над тим, що ви робите, і над тим, як воно впливає на довкілля та на людей, які вас оточують. Потурбуйтесь за здоровий спосіб життя та про покоління, яке ви залишите після себе.

Гавлицька Вікторія.


/

/
Связные ссылки
· Больше про Информслужба
· Новость от Bless


Самая читаемая статья: Информслужба:
Стартовал традиционный конкурс/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.037 секунды