| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Здравоохранение: Овидиополь : СНІДу - СТОП!
Опубликовано 22/03/2007 от Bless
Овидиопольская районная государственная администрация

Овидиополь : Останнім часом питання протидії розповсюдження СНІДу, наркоманії, туберкульозу стають не тільки гострими і актуальними, а й болючими і дуже близькими. Адже ці хвороби підкрадаються до нас з такою швидкістю, що перестають бути підвладними нашій волі. Статистика вражає: за період з 1994року по жовтень 2006 в області виявлені 24 тисячі ВІЛ-інфікованих, померло з діагнозом СНІД близько 2 тисяч осіб.


За даними СЕС в середньому по області щоденно інфікується до 10 громадян. 10 тисяч молодих людей вживають наркотики. Вік 80% зареєстрованих ВІЛ-інфікованих і наркозалежних не перевищує 30 років. Але ми повинні розуміти, що статистика не зовсім відповідає реальності, і становище насправді ще страшніше.

По рівню захворюваності ВІЛ-інфекції наш район входить в першу вісімку. І це якраз той випадок, коли останнім бути набагато приємніше, ніж у лідерах.

Для протидії поширення соціально небезпечних хвороб (СНІД, наркоманія, туберкульоз) в районі створена координаційна рада, в яку входять лікарі, соціальні служби, відділи райдержадміністрації. На одному з засідань був розроблений комплекс заходів з профілактики розповсюдження наркоманії та СНІДу. Основними тезами профілактичної роботи стали постулати про взаємозв’язок наркоманії і СНІДу, про підвищення моральності суспільства в боротьбі з хворобами.

Неможливо змусити людину бути моральною ні під впливом грубої сили, ні під страхом злого покарання. Моральність потрібно прищеплювати по краплям, проводячи щоденну, кропітку і непомітну роботу з юними душами. Моральність необхідно зробити головним пріоритетом суспільства. Тільки підняв на гідну висоту престиж здорового способу життя, внутрішньої культури і моральності, ми зможемо врятувати суспільство (тобто самих себе) від загибелі. Є дуже проста формула, як перемогти негативні явища. Якщо хоча б 10% молоді свідомо обрали здоровий спосіб життя, то кожен з них повинен постаратися запевнити в правильності свого вибору хоча б ще одну людину. І тоді їх буде вже 20%. Якщо кожен з них переконає ще одну людину – їх стане 40%. А потім – 80... І тоді страшна біда наркоманії і СНІду відступить неминуче! Щит від неї збудує кожен в своїй душі. Тож головною зброєю боротьби є НЕБАЙДУЖІСТЬ.

20 березня за ініціативою районної координаційної ради по боротьбі із соціальними хворобами була організована зустріч старшокласників Великодолинської школи № 2 з групою молоді Центру ресоціалізації наркозалежної молоді «Оазіс». Вони грали на сцені шкільного актового залу театралізовану постановку. Втім, ні, не постановку, і не грали. На сцені ці молоді люди переживали знову всю гіркоту свого падіння, весь страшний шлях у Темряву, всю глибину відчаю, а потім – усвідомлення, нелегку боротьбу і – Перемогу. Пережили знову, щоб їх почули ті, хто ще не встиг піддатися спокусі затягнутися «за компанію», щоб «бути, як всі, крутим». Щоб почули, зрозуміли, і ніколи не зробили той роковий крок, з якого починається дорога в Пекло.

Можливо, саме таке спілкування з «живими наркоманами», які без прикрас розповіли свої гіркі історії, відверто відповіли на питання школярів (при цьому вчителів попросили залишити залу, щоб учні не соромились задавати самі хвилюючі запитання), зупинить негативну моду бути «крутим» - бути наркоманом. І можливо лише 10 відсотків присутніх усвідомили недопустимість вживання наркотиків, але саме з них, маємо надію, почнеться позитивна динаміка шляху до нашої національної Перемоги над бідою!

Відділ інформації
/

/
Связные ссылки
· Больше про Овидиопольская районная государственная администрация
· Новость от Bless


Самая читаемая статья: Овидиопольская районная государственная администрация:
Инвестиционный портрет Овидиопольского района/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.072 секунды