| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Образование: Овидиополь : Довгобуд...
Опубликовано 27/03/2007 от Bless
Овидиопольская районная государственная администрация

Овидиополь : З давніх давен весна вважається порою відродження, народження нового. Символом відродження "німецької балки" став початок відбудови шкіл-довгобудів в с. Барабой та Петродолинське, реконструкція дитячого садка в Йосипівці.


Після урочистого відкриття Новоградківської шкільної їдальні, чекає свого відкриття в найближчі місяці шкільна їдальня в Петродолинському. І радує, що ця їдальня, знаходиться на першому поверсі так званої "нової" школи. Адже її будівництво розпочалося більш ніж п’ятнадцять років тому. Таким чином, введення в експлуатацію харчоблоку - це впевнений крок до відродження школи.

Зараз завершуються останні приготування: встановлено сантехніку, замовлено сучасне обладнання, завершуються оздоблювальні роботи. А вже в травні школярі зможуть відчути переваги харчування в новій, сучасній їдальні.

Що стосується реконструкції інших поверхів, то зараз проходить коригування проекту будівництва школи. Все ж таки за 15 років змінились технології і стандарти будівництва таких об’єктів. Та найголовніше, є прагнення до найефективнішого використання всіх можливих ресурсів задля забезпечення гідних умов навчання школярів. З коштів бюджету розвитку району на реконструкцію харчоблоку вишукано 1 млн. 250 тис. грн., освоєно біля 0,5 млн. грн.

Щодо питання реконструкції «нової» школи в Барабої. При обстежені приміщення школи спеціалістами райдержадміністрації спільно із постійною комісією районної ради, до компетенції якої входить розгляд питань з будівництва, було прийняте рішення про проведення компетентної технічної експертизи стану будівлі. Адже перспектива реконструкції школи викликає багато питань з приводу виконання та доцільності тих чи інших будівельних робіт. Скоріше за все, проект школи буде серйозно коригуватися, тому на даному етапі мова може йти про підготовку до реконструкції.

А ось в Йосипівці більш приємні новини. Підходять до завершення роботи по реконструкції Йосипівського дитячого садочку. Закінчення робіт планується до початку літа: нові павільйончики та ігрові майданчики, яскраві гойдалки та каруселі - все це буде чекати малечу після відкриття садку. До речі, обладнання для ігрових майданчиків вже придбано. Роботи проведені грунтовні: повна реконструкція системи тепло- та водозабезпечення, каналізації, підведений газопровід. Вже встановлено метало-пластикові вікна, сучасні двері, завершуються внутрішні оздоблювальні роботи, розпочалися роботи по благоустрою території садочку; замовлено обладнання для харчоблоку. Ще один цікавий момент. Жителів та багатьох гостей, що відвідують будівництво, дивують цікаві споруди на даху садочка, багато хто і досі не вірить, думають, що жарт: "В сільському садочку використовують сонячні батареї?!".

Це й справді так. За кордоном використанням альтернативних джерел електроенергії вже давно нікого не здивуєш. От і у нас в районі в практику останніх років увійшло використання новітніх технологій у відновленні соціально значущих об’єктів. А ось при реконструкції Йосипівського дитячого садка вирішили звернулися до такого альтернативного джерела як сонячна енергія. І це не дивно, адже кількість сонячних днів в нашій зоні дозволяє ефективно поєднувати використання сонячної енергії з традиційними джерелами її.

Одним словом, все найкраще - дітям!

Відділ інформації
/

/
Связные ссылки
· Больше про Овидиопольская районная государственная администрация
· Новость от Bless


Самая читаемая статья: Овидиопольская районная государственная администрация:
Инвестиционный портрет Овидиопольского района/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.041 секунды