| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Жилищно-коммунальное хозяйство: Овидиополь : Благоустрій
Опубликовано 28/03/2007 от Bless
Овидиопольская районная государственная администрация

Овидиополь : По всій країні Указами Президента України «Про День довкілля» і «Про Всеукраїнську акцію «Зелений паросток майбутнього» оголошено двомісячник благоустрою населених пунктів. В нашому районі він пройде з 22 березня по 9 травня.

В цей період планується провести 1 квітня загальнонародну Толоку. А з 9 квітня по 9 травня взяти участь у Всеукраїнській акції «Зелений паросток майбутнього».

Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту. Стан вулично-дорожньої мережі, освітлення, озеленення та чистота - це оцінка в цілому міста, села, селища та його влади. Уже багато говорилося про те, що необхідно всією громадою дбати про чистоту навколишнього середовища, турбуватися про благоустрій міста, в якому ми живемо.

Здавна українці наводили чистоту саме до Великодня, поминальних днів, відзначення Дня Перемоги. Тому, якщо кожен з нас прибере біля своєї оселі сміття, вибілить бордюри, «спушить» земельку; а на загальній Толоці висадить деревце, то в нас буде «місто – сад».

Протягом двомісячника місцева влада планує упорядкувати території житлових забудов, парки, сквери, ринки, вокзали, прибережні зони, автомобільні шляхи, залізничні колії та прилеглі до них території. Буде здійснений комплекс заходів по висадженню дерев, кущів, підсіву газонів, утворенню нових лісових насаджень і парків.

Особливу увагу буде приділено ліквідації сміттєзвалищ, упорядкуванню джерел водопостачання, наведенню санітарного порядку на кладовищах та біля пам’ятників і братських могил...

Завдання на весняний двомісячник з благоустрою не зможуть бути виконані без активної участі нас, громадян. Тому закликаємо всіх мешканців району виявити ентузіазм і взяти активну участь у наведенні ладу в рідному селі чи селищі.

Не залишайтесь байдужими!

Відділ інформації


/

/
Связные ссылки
· Больше про Овидиопольская районная государственная администрация
· Новость от Bless


Самая читаемая статья: Овидиопольская районная государственная администрация:
Инвестиционный портрет Овидиопольского района/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.032 секунды