| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Социальное развитие района: Овидиополь : Будівництво траси Одеса–Рені обговорювали учасники обласної наради
Опубликовано 28/03/2007 от Bless
Информслужба

Овидиополь : В п’ятницю в малому залі засідань адмінбудинку відбулася виїзна нарада за участю голови обласної ради Скорика М. Л. На порядок денний її було винесено питання «Перспективи розвитку шляхового будівництва в Одеській області».

Відкрив нараду М. Л. Скорик. Він наголосив на важливості для Одеської області будівництва траси Одеса-Рені, на тому, яке значення вона матиме для розвитку півдня області, як вплине на інвестиційну ситуацію в регіоні. Окреме питання – будівництво автомобільного моста через Дністровський лиман. Враховуючи, що в області будуть реалізовуватись глобальні проблеми будівництва дорожніх магістралей державного значення, було б помилкою і великим прорахунком при цьому не надати уваги дорогам місцевого значення, які знаходяться в досить плачевному стані.

Про перспективи розвитку шляхової мережі на півдні Одеської області та особливості її будівництва розповіли начальник служби автомобільних доріг в Одеській області Державної корпорації по будівництву, ремонту та утриманню автомобільних доріг Григоров М. А. та голова постійної комісії обласної ради з питань транспорту і шляхів Сошенко О. В.

Темою виступу першого заступника начальника Одеського головного управління земельних ресурсів Філатова О. А. стало питання виділення та вилучення земельних ділянок для будівництва транспортного коридору.

Особливостями будівництва дорожніх об’єктів в рекреаційній зоні присвятила виступ перший заступник начальника Державного управління охорони навколишнього середовища в Одеській області Крутякова В. І. Про позитивні та негативні наслідки транспортного коридору для нашого району говорив голова Овідіопольскої районної ради Левчук В. В.

З перспективами розвитку Ренійського району у зв’язку зі створенням мостового переходу присутніх ознайомив перший заступник голови Ренійської райдержадміністрації Лізогуб М. О.

В обговоренні винесеної на нараду теми також взяли участь заступник голови обласної ради Нікітін Д. М., голови постійних комісій обласної ради Шурін Б. В., Мирошніков А. М., начальник управління з питань природокористування апарату обласної ради Смоленський Є. В., голова Ренійської районної ради Чумаченко В. В.

Всі виступаючі були одностайні в думці, що при будівництві південного коридору траси Одеса-Рені, потрібно буде врахувати безліч питань і соціальних, і природоохоронних, і зв’язку, і археологічних. При розв’язанні всіх проблем, пов’язаних з будівництвом траси, слід врахувати помилки. Допущенні при прокладенні автобану Київ-Одеса.

Виїзна нарада, за словами Скорика М. Л., сказана на завершення зібрання, стала додатковим стартом для всіх служб, які будуть задіяні при будівництві південного транспортного коридору. І в протокольному дорученні виписані завдання для кожної з них.

"Наддністрянська правда"


/

/
Связные ссылки
· Больше про Информслужба
· Новость от Bless


Самая читаемая статья: Информслужба:
Стартовал традиционный конкурс/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.040 секунды