| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Социальное развитие района: Овидиополь : Громада проти сміттєзаводу
Опубликовано 20/04/2007 от Bless
Информслужба

Сьогодні, об 11.00, в селі Нова Долина Овідіопольського району відбулися громадські слухання з питання будівництва сміттєпереробного заводу поруч з селом.

В обговоренні проблеми сміттєзвалища взяли участь голова Овідіопольської райдержадміністрації Чегодар Н. А., її перший заступник Шершенецький В. В., голова районної ради Левчук В. В. та голова Новодолинської сільської ради Параманчук М. В.


Громаді села запропонували проект створення завода, аналогічний якому працює в столиці Австрії, де переробка здійснюється біологічним спосібом. Населенню було роз”яснено, що перед утилізацією сміття класифікуватиметься на види - пластика, скло, папір, залізо та біовідходи . Завод повністю закритий. Для села підприємство стане необхідною бюджетоутворюючою одиницею та джерелом нових робочих місць. З побудовою заводу буде вирішена також і екологічна проблема села.

Давно існуючі звалища на території Овідіопольського району займають 90 га землі, в тому числі на територіях Овідіопольської та Новодолинської сільських рад – 60 га. Часто-густо села потерпають від звалищ, особливо після сильних дощів та вітру.

Високотехнологічне підприємство європейського зразка біля Нової Долини займатиме всього 12 га. Потужність переробки – 250 тис. тон сміття на рік.

Гостра проблема звалища зібрала все доросле новодолинське населення. Обговорення проходило досить напружено. Громада виступала проти розміщення завода на землях села. Але сміття потрібно кудись дівати. Місцевий житель Шукюров В. А. запропонував створити інформаційний центр по роз’ясненню проекту.

Голова районної ради Левчук В. В. від імені громади сьогоднішнього зібрання, районної державної адміністрації та районної ради запропонував звернутися з питанням утилізації побутових відходів міст Одеси та Іллічівська до керівництва Одеської та Іллічівської міських рад, обласної адміністрації та обласної ради.

Голова районної адміністрації Чегодар Н.А. зазначила, що пропозиції громади обов’язково врахуються, а проектанти продовжуватимуть працювати над узгодженням проекту з Міністерством охорони здоров’я.
/

/
Связные ссылки
· Больше про Информслужба
· Новость от Bless


Самая читаемая статья: Информслужба:
Стартовал традиционный конкурс/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.029 секунды