| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Здравоохранение: Овидиополь : Закінчилась акція ''Почуйте всі''
Опубликовано 23/04/2007 от Bless
Информслужба

19-22 квітня за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерства освіти та Міністерства охорони здоров’я України проводилась Всеукраїнська благодійна акція «Почуйте всі».

В акції були задіяні і волонтери з нашого району – 30 учнів 9-11 класів Овідіопольського НВК та Овідіопольської ЗОШ № 2, які збирали добровільні пожертвування серед населення у спеціально виготовлені урни з символікою акції.


Кожному, хто вкидав кошти у скриньку, чіпляли червоні сердечка, що символізують благодійність і добро. Радує те, що наші мешканці не стоять осторонь такої гострої проблеми. Серед тих, хто відгукнувся - державні службовці, працівники організацій, установ, приватні підприємці, районна громадська організація «Жінки Овідіопольщини».

По завершенню акції організаційним комітетом проведено підрахунок зібраних коштів. Їх було зібрано 4тисячі 696 гривень, 60 копійок.

На всі кошти, зібрані з допомогою волонтерів, буде закуплено медичне обладнання для Дитячої обласної клінічної лікарні, її головною особливістю буде те, що на ньому всі дітки обслуговуватимуться БЕЗКОШОВНО.

В заключний день акції в м. Одеса відбувся благодійний концерт, організований відділом управління молоді і спорту та відділом управління культури і туризму облдержадміністрації, де було сконструйовано 2 концертних майданчики – на Приморському бульварі та на вулиці Дерибасівський. В шоу-програмі наш район представляли хореографічний ансамбль «Гольфстрім», шоу-гурти «Сузір’я» та «Аероданс», солістка районного будинку культури «Слава» Тетяна Кононова, «Дністровська красуня – 2007» Надія Дмітрієнко, солістки вокальної студії естрадного співу «Джельсоміно» Оксана Маковей, Катерина Мазур і Євген Шпаченко та інші. Усього 16 виступів, які гідно оцінені відділом управління культури та туризму, а також відзначені по високим критеріям.

Акція закінчилась. Хотілось би подякувати всім тим, хто не залишився байдужим і вніс кошти для пожертвування. Ви робите велику справу та заслуговуєте поваги і шани. А ми будемо надіятись, що зовсім скооро в нас буде обладнана лікарня для наших діток, адже вони – наше майбутнє.
/

/
Связные ссылки
· Больше про Информслужба
· Новость от Bless


Самая читаемая статья: Информслужба:
Стартовал традиционный конкурс/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.056 секунды