| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Социальное развитие района: Овидиополь : Табір відпочинку - в перспективі
Опубликовано 02/05/2007 от admin


Голова Овідіопольської районної державної адміністрації Чегодар Наталія Анатоліївна відповідає на запитання жителів району про будівництво дитячого табору відпочинку.

- Проблема, про яку ви говорите, виникла не сьогодні. Освоєння узбережжя почалося ще за часів колишнього СРСР, коли інтенсивно велося будівництво баз відпочинку. На сьогоднішній день вільної землі біля моря вже не залишилося.Ще в 2003 році депутати районної ради розглядали можливість будівництва оздоровчої бази для дітей на території Кароліно- Бугазької сільської ради на місці колишнього табору відпочинку "Гайок". Проект було замовлено, але ніхто над ним не працював, не було достатнього фінансування. Зараз райдержадміністрація знов повернулася до того проекту, визначається сума на оплату за проект, об"єкт включено до "Програми соціально-економічного розвитку району на 2007 рік", поновилася робота інституту, який виготовляє проект будівництва. Повірте, мені, як керівнику, дуже прикро, що діти району не мають свого оздоровчого табору, але я докладу всіх зусиль, щоб побудувати його.

ОВИДИОПОЛЬ-ИНФОРМ


/

/
Связные ссылки
· Больше про
· Новость от admin


Самая читаемая статья: :
Порядок реєстрації кандидатів у депутати та на посади сільських, селищних, міськ/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.058 секунды