| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Социальное развитие района: Овидиополь : Нарада на об’єктах будівництва
Опубликовано 03/05/2007 от admin
Информслужба

Голова Овідіопольської райдержадміністрації Н.А. Чегодар спільно з заступниками В.В.Шершенецьким, О.В. Воротнюком, начальником відділу освіти Н.М. Синько, головним лікарем району В.Д. Літвінчуком та керівниками підрядних організацій провела робочу нараду на об’єктах будівництва, які планується здати в експлуатацію в 2007 році.


На нараду з будівництва Овідіопольського НВК-гімназії були запрошені художники – дизайнери для обговорення художнього оформлення їдальні, актового залу, холів та вестибюлів. На стінах шкільних коридорів планується розмістити репродукції картин великих майстрів живопису, в оформленні їдальні буде втілена ідея зв’язку поколінь – від минулого до майбутнього... Також обговорювалося питання комплектації меблями, обладнання фізичного та хімічного кабінетів, придбання мультимедійних дошок та впровадження відео спостереження. Як запевнив керівник підрядного підприємства «Вісбуд»Ю.А. Вінницький, роботи виконуються згідно графіку. Також обговорена перспектива проектування та будівництва нової початкової школи в центрі Овідіополя на 450 учнів.

Нарада була продовжена в неврологічному, центральному стерилізаційному відділеннях центральної районної лікарні, де йде капітальний ремонт приміщень. Роботи веде та сама підрядна організація, що й на будівництві школи. В ході огляду стану цих об’єктів вирішувалися питання комплектації меблями та внутрішніх оздоблювальних робіт. Будівельники пообіцяли зробити подарунок медпрацівникам і жителям району, і здати відремонтовані відділення лікарні до Дня медика.

В селі Новоградківка на завершальному етапі знаходиться реконструкція спортивної зали. Також ведуться роботи з будівництва самоплинного каналізаційного колектору для новозбудованої шкільної їдальні. В ході обговорення присутні торкнулися питання майбутніх планів по капітальному ремонту Новоградківської загальноосвітньої школи.

В Йосипівці до Дня захисту дітей планується здача відновленого дитячого садка. З «Малиновським госпрозрахунковим об’єднанням» (Перегуд В.І.) обговорювалися питання фасадного оздоблення будівлі, встановлення зовнішнього освітлення, пожежної сигналізації, відеоспостереження. Вже замовлені кухонне обладнання, меблі та інвентар для відремонтованого дитячого садка. А ТОВ «Барс» (Горобець О.В.) отримав замовлення на облаштування дитячих майданчиків. До 1 червня діти мають отримати сучасний дитячий садок, якому позаздрять навіть і деякі міські дитячі садки.

Закінчення наради проходило в с Петродолинське, де на стадії завершення знаходиться будівництво шкільної їдальні. Новий харчоблок гостинно відкриє свої двері школярам у День захисту дітей, щоб у період літнього оздоровлення вони мали змогу отримувати якісну гарячу їжу. А поки нова школа будується, діючий навчальний заклад теж зазнає деяких змін: планується замінити вікна та зробити капітальний ремонт будівлі.

Отже, роботи йдуть за графіком, а це дає впевненість в тому, що все задумане – здійсниться!

Відділ інформації РДА.


/

/
Связные ссылки
· Больше про Информслужба
· Новость от admin


Самая читаемая статья: Информслужба:
Стартовал традиционный конкурс/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.046 секунды