| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Социальное развитие района: Особистий прийом голови Овідіопольської РДА в селах Кароліно-Бугаз і Роксолани.
Опубликовано 04/05/2007 от admin
Овидиопольская районная государственная администрация

27 квітня голова райдержадміністрації провела виїзні особисті прийоми громадян в селах Кароліно-Бугаз і Роксолани. Як завжди, зі своїми проблемами до Наталії Анатоліївни прийшло багато людей: в Кароліно-Бугазі – 30 чоловік, в Роксоланах – 22.


Більшість питань, з якими звертаються люди, відносяться до компетенції сільських рад, але без втручання голови райдержадміністрації, на жаль, «підштовхнути» їх вирішення буває досить важко. І ще один фактор, пояснюючий таку велику кількість звернень громадян до Н.А. Чегодар, - це глибоке розуміння з її боку людських проблем і максимальне бажання їх вирішити.

Так було й цього разу. Не було жодної заяви, на яку б Наталія Анатоліївна не дала чіткої відповіді. Якщо проблема може бути вирішена швидко, то голова райдержадміністрації конкретно називала день, коли людина може отримати допомогу у вирішенні свого питання. Проте бувають звернення, які неможливо виконати з об’єктивних причин, що не залежать від голови райдержадміністрації (надання житла, судові спори, виділення земельних ділянок тощо). В таких випадках Наталія Анатоліївна не запевняє людину марними обіцянками, примушуючи її чекати нездійсненого, а підказує, якими шляхами можна досягнути бажаного.

Після прийому громадян з сільськими головами Кароліно-Бугазу та Роксолан були обговорені питання соціально-економічного розвитку цих населених пунктів. Приємною новиною для кароліно-бугазців стане початок будівництва нового дитячого садка вже на початку осені. Також у планах райдержадміністрації та районної ради капітальний ремонт музичної школи, реконструкція каналізаційно-насосної станції, заміна електромережі в дитячому будинку–інтернаті (якій вже понад 40 років), реконструкція каналізаційної системи в школі. Спільно з сільською радою буде розроблений проект будівництва нового культурно-спортивного центру з трибунами для глядачів та приміщеннями для секцій дзюдо, художньої гімнастики, тайського боксу. Болючим питанням для жителів Кароліно-Бугазу є надання земельних ділянок для індивідуального будівництва. Працівники соцсфери також не отримали земельні ділянки, які їм обіцяно державою. Щоб задовольнити більше 500 звернень громадян з земельних потреб, райдержадміністрація спільно з сільським головою розглядає можливість включення в межі села ще додатково 70га землі.

В Роксоланах найбільш актуальним питанням на даний час є газифікація будинків. Поки на стадії завершення знаходиться будівництво вуличних газопроводів. Але люди мріють до зими вже грітися «блакитним вогником», тому зверталися до голови РДА з проханням прискорити роботи по газифікації села. На прийомі також був присутній керівник громадської організації «Роксолани» С.І. Лашко та сільський голова Л.О. Турбінська. Разом було прийнято рішення посилити контроль за термінами роботи підрядників з газобудівництва. Що стосується соціальних об’єктів села Роксолани, то на першу позицію винесено продовження капітального ремонту сільського Будинку культури. Нагадаємо, що в минулому році був повністю перекритий дах металочерепицею. В подальших планах – повна реконструкція зовнішнього і внутрішнього стану Будинку. Візитною карткою роботи Н.А. Чегодар та її команди стало виконання робіт за останніми найсучаснішими вимогами будівництва і облаштування приміщення. Тому немає сумнівів, що і Роксоланівський Будинок культури стане першим в районі зразковим культурним центром на селі. І це – не в далекому майбутньому!

С. Адаховська


/

/
Связные ссылки
· Больше про Овидиопольская районная государственная администрация
· Новость от admin


Самая читаемая статья: Овидиопольская районная государственная администрация:
Инвестиционный портрет Овидиопольского района/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

Связанные темы

Овидиопольская районная государственная администрация

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.047 секунды