| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Жилищно-коммунальное хозяйство: Проблеми водогонів у Великодолинському
Опубликовано 04/05/2007 от admin
Информслужба

Як сьогодні повідомив інформслужбу Потралу заступник Великодолинського селищного голови Арсеєв Олександр Сергійович, вся проблема - в коштах .

В селищі Великодолинському водогін, побудований в 60-х роках минулого тисячоліття, має протяжність понад 100 кілометрів. Враховуючи те, що металеві труби можуть експлуатуватися 20-30 років, старі водопровідні мережі селища терміново необхідно перекладати.За останні п’ять років було прокладено 15 кілометрів нових труб. Кожного року планується заміна одного – двох кілометрів водогону. Залучені кошти – селищної ради, населення. Як правило, селищна рада купує труби, жителі проводять земляні роботи. В 2007 році на ці роботи заплановано в селищному бюджеті 81 000 гривень. Це дуже мізерна сума , за які можна замінити разом з населенням труби понад 200м. на вулицях Кутузова, Кооперативній, вкрай необхідна перекладка на вулиці Пушкінській.

В цьому році повністю замінили водонапірну башту Рожновского на 20 кубометрів води , що на вулиці Клари Цеткін. Знову ж таки, за кошти населення ( 15 000гривень) та селищної ради (25 000 гривень).

На території Великодолинської селищної ради не існує проблеми платежів за використання води. Після встановлення лічильників, люди стали більш ретельно використовувати воду. Аккаржанський масив повністю з водою: подача води - з артезіанської свердловини.

На сьогодні КП “Інфоксводоканал” понизив тиск при подачі води, а із-за чого страждають люди , будинки яких розташовано на гористій місцевості селища. Вкрай необхідна закільцювання водогінної мережі, щоб в літні дні подавати людям воду за графіком. А це знову кошти, яких не вистачає.

Овидиополь-ИНФОРМ.


/

/
Связные ссылки
· Больше про Информслужба
· Новость от admin


Самая читаемая статья: Информслужба:
Стартовал традиционный конкурс/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.038 секунды