| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Работа с молодежью: Овидиополь: УВАГА! НЕПОВНОЛІТНІ В БАРАХ!
Опубликовано 10/05/2007 от admin
Овидиопольская районная государственная администрация

4 травня 2007 року відбувся черговий нічний рейд по розважальним закладам Овідіопольського району, також було відвідано деякі неблагополучні сім’ї.

До складу рейдової бригади ввійшли представники районного відділу РВ УМВС, санепідемстанції, спеціалісти служб райдержадміністрації. Завдання рейду - перевірка життєвих умов дітей в сім’ях та дотримання законодавства України розважальними закладами.


Завітавши до родини Денисенко, яка мешкає в селищі Петродолинське, спеціалісти соціальних служб були вражені тим, в яких умовах проживають троє неповнолітніх дітей. В будинку панує повний безлад та антисанітарія. Разом з маленькими дітьми в хаті знаходяться собаки. Посуд, в якому «турботлива» мати готує їжу і з якого годує своїх дітей, непридатний для використання. Батьки були в стані алкогольного сп’яніння. Подальшу долю дітей взяли під свій контроль соціальні служби району.

Далі рейдова бригада перевірила декілька барів в селах Петродолинське, Новоградківка, Мар’янівка, Доброолександрівка. І знову зафіксували численні порушення санітарних норм та законодавства України, щодо знаходження в закладах відпочинку неповнолітніх. В барі по вулиці Задорожній (с. Петродолинське), власником якого є Хамєрсакі Зураб Павлович, був виявлений факт продажу спиртних напоїв неповнолітнім.

В Мар’янівському барі «Анюта» о 24.00 крізь тютюновий дим вдалося впізнати «відпочиваючих» учнів 9-11 класів. Чи відомо батькам, де проводять час їхні діти? Чи контролюють ситуацію школа, місцева влада? В с. Доброалександрівка було не краще. В барі «Каріна» знаходились школярі 13-14 років, а на годиннику вже була перша година ночі.

Як повідомили члени рейдової бригади, власники барів, у яких виявлено порушення, будуть суворо покарані.

Нагадаємо, що серйозна розмова з цього приводу зокрема відбулася на нещодавній колегії РДА. Однак дехто з підприємців, мабуть, вирішив, що їх це не стосується, а дарма.

Відділ інформації РДА
/

/
Связные ссылки
· Больше про Овидиопольская районная государственная администрация
· Новость от admin


Самая читаемая статья: Овидиопольская районная государственная администрация:
Инвестиционный портрет Овидиопольского района/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.031 секунды