| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Это интересно: Податкова звітність в електронному вигляді
Опубликовано 11/05/2007 от Bless
Информслужба

На запитання кореспондента “ОВІДІОПОЛЬ-ІНФОРМ” відповідає заступник начальника державно податкової інспекції в Овідіопольському районі РУТТА ГАЛИНА МИКОЛАЇВНА:

- В чому полягає модернізація державної податкової служби України?- Для зручності платників пропонується, зокрема, зменшити паперовий документообіг між органами ДПС та платниками податків, скоротити накладні витрати і терміни передачі податкової звітності. Зазначене вивільнить час платників податку, оскільки особисте відвідування ДПІ для подання звітності буде замінено на електронне її надання. Перехід від ручних до автоматизованих процедур унеможливить втручання людського фактора у процесі подання й обробки податкової звітності.

- Як оцінюється стан існуючої системи адміністрування ПДВ?

- Як незадовільний. Окрім інших, серед основних недоліків виявляється переважне спрямування зусиль контролюючих та правоохоронних органів на розкриття вже скоєних правопорушень у сфері ПДВ, а не на їх профілактику та упередження. Бюджетне відшкодування ПДВ - непрозоре та містить різні підходи до вирішення справ у судовій практиці, оскільки наявність законодавчих колізій при відсутності єдиної практики застосування судами норм бюджетного та податкового законодавства створила можливість використання судової системи для реалізації "тіньових" схем відшкодування ПДВ.

- Яким державними документами підкріплено модернізацію державної податкової служби України?

- Указом Президента України від 28.12.2006 №1154/2006 введено в дію Рішення Ради безпеки і оборони України від 15.12.2006 "Про заходи щодо попередження і нейтралізації загроз національної безпеці, пов'язаних із нестабільністю правового регулювання відносин у сфері адміністрування ПДВ", у якому наголошено на необхідності реформування системи адміністрування ПДВ. Зокрема, серед першочергових завдань визначено впровадження електронного контролю за обігом ПДВ.

Це обумовлено тим, що з 1 липня 2007року Указом Президента України від 28.12.2006р. №1154 /2006р . поставлена задача впровадити електронний контроль за обігом ПДВ.

- Які переваги має “електронна” звітність від традиційної?

- Для категорії платників, які мають достатню матеріальну базу і кваліфікованих фахівців, застосування «електронної» звітності має багато переваг. В бухгалтерських службах таких платників значний документообіг. «Електронна» звітність дозволить скоротити до мінімуму процес складання звітності, а сама звітність, завдяки застосуванню «електронних» способів обробки інформації, стане більш якісною.

- Як і де можна отримати консультацію з питань подання податкової звітності у електронному вигляді?

- Державна податкова інспекція у Овідіопольському районі проводить постійно масово–роз’яснювальну роботу з юридичними та фізичними особами, щодо активізації роботи з платниками податків з питань подання податкової звітності у електронному вигляді. Телефони постійно діючої "Горячої лінії" +38 (04851) 3-28-59, +38 (04851) 3-70-31, +38 (04851) 3-13-10
/

/
Связные ссылки
· Больше про Информслужба
· Новость от Bless


Самая читаемая статья: Информслужба:
Стартовал традиционный конкурс/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.040 секунды