| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Образование: Овидиополь: В «Калинці» добре дітям
Опубликовано 14/05/2007 от Bless
Информслужба

Овідіопольський дошкільний навчально-виховний заклад «Калинка» почав приймати своїх маленьких господарів з вересня 2006 року. Дитячий садок має 12 різновікових груп, в яких виховуються 260 дітей. Як розповіла завідувачка Мельникова Уляна Миколаївна, працівники та діти вже освоїлися в нових затишних приміщеннях.


Кожна групова кімната оформлена по різному. Продуманий дизайн відповідає вимогам та стандартам дошкільного виховання. Адміністрацією садка придбано на замовлення нові меблі, посуд, білизну, а батьки подарували своїм дітям іграшки, навчальні посібники. В дитячому садочку є всі умови для гарної роботи персонала.

Групи забезпечені усім необхідним. Тут є прекрасні спальні, світлі ігрові кімнати, гаряча проточна вода, чудові умивальні кімнати з душем, з піддоном для миття ніг. Оформлені за останнім словом техніки харчоблок, пральня, музична та спортивна зали, їдальня для працівників (з холодильною камерою та мікрохвильової піччю).

Зараз колектив працює над наповненням та оформленням зимового саду.

Дитячий ігровий майданчик – це справжній міні-діснейленд. Гойдалки, гірки, дробинки, машинки користуються популярністю у малечі. Бувало, як розповідали вихователі, діти неохоче йшли до дому з ігрового майданчика.

Це чудове дитяче містечко подарували дітям дорослі під керівництвом голови Овідіопольської районної державної адміністрації Чегодар Н.А.

«ОВІДІОПОЛЬ-ІНФОРМ»

Подробный фоторепортаж
/

/
Связные ссылки
· Больше про Информслужба
· Новость от Bless


Самая читаемая статья: Информслужба:
Стартовал традиционный конкурс/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.030 секунды