| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Социальное развитие района: Будівництво в Овідіопольському районі: швидко, якісно
Опубликовано 19/05/2007 от Bless
Информслужба

19 травня відбулася чергова виїзна робоча нарада з питань будівництва об’єктів, внесених у програму соціально-економічного розвитку району на 2007 рік. У її роботі брали участь голова Овідіопольської райдержадміністрації Чегодар Н.А., її перший заступник Шершенецький В.В., заступник голови РДА Воротнюк О.В., представники підрядників – будівельних організацій, та інші.


Перший об’єкт, який оглянули учасники наради – будівельний майданчик нової школи в Овідіополі. Шершенецький В.В. відзначив, що роботи головним підрядником ведуться якісно, за графіком, з дотриманням усіх технічних норм.

Наступним об’єктом було двоповерхове приміщення неврологічного відділення Центральної районної лікарні. Виявляється, його ремонт і перепланування – це перший етап перебудови всієї інфраструктури лікарні. Тут вже повністю замінені всі старі комунікації, встановленні нові санвузли, душові кабіни і т.д., закуповується нове медичне обладнання. Роботи ведуться дуже активно з тим, щоб до дня медичного працівника – 15 червня повністю здати об’єкт. За планом на першому поверсі буде неврологічне відділення, на другому – дві лабораторії з найсучаснішими приладами та обладнанням.

Як сказала Чегодар Н.А.: «В Овідіопольському районі є всі можливості для успішного розвитку. По-перше – це податки, які надходять від платників і по-друге – грамотний підхід до розподілення багатства, яким володіє район, мається на увазі земля». Саме розумний, зважений підхід і дав можливість вкладати кошти в розвиток інфраструктури району. Ремонт доріг – це справді дуже довгоочікувана подія. Почались роботи на відрізку дороги від Барабою у напрямку Доброолександрівки. Завдяки сучасній техніці, яка укладає асфальт, ведуться вони дуже швидко – до 1,5 км в день. Загалом планується прокласти 23 км дороги.

Наступний об’єкт, за словами завідуючої Йосипівського дитячого садка Бутенко Р.Т., місцеві мешканці вже встигли «самовільно» перейменувати. З недавнього часу дитсадок «Сонечко», в якому почався капітальний ремонт, називають не інакше, як «Казка». Сюди, окрім місцевих мешканців, надходять заяви від жителів навколишніх сіл – Мар’янівки, Новоградківки, Петродолинського. Чи вистачить 120 місць (саме на стільки розрахований дитячий садок) для всіх бажаючих – не відомо, але зрозуміти йосипівців можна. Сучасний ремонт в приміщеннях, оснащення необхідним обладнанням, меблями, підведення газу, облаштування чудового грального майданчика і ще багато-багато дечого. І навіть те, чим не зможе похвалитися, мабуть, ні один дитячий садок в Україні – сонячні батареї. Завдяки їм цілий рік в кранах буде гаряча вода, а взимку – тепло в приміщеннях.

«ОВІДІОПОЛЬ-ІНФОРМ»


/

/
Связные ссылки
· Больше про Информслужба
· Новость от Bless


Самая читаемая статья: Информслужба:
Стартовал традиционный конкурс/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.051 секунды