| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Это интересно: Про службу у військовому резерві Збройних Сил України
Опубликовано 29/05/2007 от Bless
Информслужба

Останнім часом широко пропагується військова служба за контрактом та служба у військовому резерві. Надати роз`яснення щодо служби резервістів ми попросили працівника Збройних Сил України спеціаліста І категорії Овідіопольського райвійськкомату Храпенко Олену Вікторівну.


Як проходить служба у військовому резерві?

- Проходження служби у військовому резерві полягає у додержанні резервістами вимог законодавства про військовий обов`язок, виконанні умов контракту та службових обов`язків відповідно до займаної посади, а також інших завдань. Резервісти це військовозобов`язані, які у добровільному порядку проходять службу у військовому резерві Збройних Сил України та інших військових формуваннях.
Відбір громадян для проходження служби у військовому резерві проводиться за умови проживання у населених пунктах, в яких або поряд з якими дислокуються військові частини, при наявності в них посад, які підлягають заміщенню резервістами. Громадяни, які виявили бажання проходити службу у військовому резерві, подають рапорт командиру військової частини, а військовозобов`язані – заяву військовому комісару. Для встановлення придатності за станом здоров`я до військової служби громадяни проходять обов`язковий медичний огляд. Оформлення допуску до державної таємниці здійснюється відповідно до вимог законодавства.

З чого починається служба? Мабуть, з укладання контракту?

- Початком проходження громадянином служби у військовому резерві вважається день укладення контракту, але не раніше дня видання наказу командира військової частини про прийняття громадянина на службу. Перший контракт з резервістами укладається строком на 5 років. Після закінчення строку дії першого контракту строк служби у військовому резерві може бути щоразу продовжений на 3-5 років до досягнення громадянином граничного віку перебування у військовому резерві.

Під час проходження військової служби у резервістів є можливість руху по службових сходинках?

- Військові звання присвоюються резервістам з урахуванням їх професійних якостей, організаторських здібностей, рівня військової та спеціальної підготовки, досвіду служби, посади, яку вони займають. Переміщення по службі резервіста здійснюється за його згодою на посади: вищі – у порядку просування по службі; рівні – у зв`язку із скороченням штатів або проведенням організаційних заходів, для більш доцільного застосування фаху чи досвіду роботи резервіста; нижчі – у зв`язку із скороченням штатів або проведенням організаційних заходів у разі неможливості переміщення на рівну посаду. У межах військової частини – відповідно до наказу командира військової частини; у разі переведення з однієї військової частини до іншої – відповідно до наказу старшого командира (начальника).

Чи є вже бажаючі серед наших земляків проходити службу у військовому резерві?

- Взагалі, по Одеській області в 2007 році планується набрати для служби в резерві 30 чоловік. З нашого району виявив бажання служити поки що тільки один чоловік. На цей рік для резервістів заплановані збори тривалістю 21 день.

Дякуємо за інформацію.

"ОВІДІОПОЛЬ-ІНФОРМ"
/

/
Связные ссылки
· Больше про Информслужба
· Новость от Bless


Самая читаемая статья: Информслужба:
Стартовал традиционный конкурс/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.037 секунды