| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Образование: Останній дзвоник в Барабойській школі
Опубликовано 31/05/2007 от Bless
Информслужба

В Барабойській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів навчається 182 учнів. 31 травня останній дзвоник пролунав для всіх тих старшокласників, які закінчують в цьому році навчання в школі і, в тому числі, для 18 випускників 2007 року. Директор школи Мурашко Ніна Павлівна привітала всіх школярів зі святом останнього дзвоника, відзначила кращих учнів – переможців численних районних та обласних конкурсів різного спрямування та нагородила їх цінними подарунками.


До речі, цього б могло не статися, якби не Андрєйко В.П. – підприємець-спонсор. Мурашко Н.П., яка зо років працює в Барабойській школі, відзначає, що така допомога до школи надійшла вперше. Залишається сподіватися, що і не в останнє і це стане доброю місцевою традицією.

До школярів також звернулася Синько Н.М. Можна зрозуміти таку увагу начальника відділу освіти РДА, адже це «рідна» школа Наталії Миколаївни, в якій вона до цього працювала директором. Тому її слова – побажання були такими щирими і теплими.

А загалом все було як звичайно і, в той же час, неповторно: величезні білі банти у дівчаток, святкові білі сорочки у хлопчиків, сердечні слова класного керівника, сльози на очах схвильованих батьків, букети квітів улюбленим педагогам, виступи учнів молодших класів і, нарешті, шкільний дзвоник в руках у зосередженої першокласниці.

А закінчується шкільне життя тим, чим і починалося 10 років тому: батьки за руку ведуть своїх хлопчиків і дівчаток останній раз у рідний клас.

Щасти вам, випускники 2007! Здавайте всі життєві іспити тільки на відмінно!

«ОВІДІОПОЛЬ-ІНФОРМ»

Полный фоторепортаж смотрите здесь
/

/
Связные ссылки
· Больше про Информслужба
· Новость от Bless


Самая читаемая статья: Информслужба:
Стартовал традиционный конкурс/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.059 секунды