| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Образование: Подарунок дітям
Опубликовано 01/06/2007 от Bless
Информслужба

Міжнародному дню захисту дітей було приурочене свято відкриття шкільної їдальні у Петродолинському. Чимало гостей прибуло 1 червня до затишного подвір`я загальноосвітньої школи, щоб розділити радість петродолинців. Хлібом-сіллю їх зустрічали гостинні господарі.


Першою привітала всіх присутніх на святі голова райдержадміністрації Н.А.Чегодар. Вона подякувала майстрам будівельної компанії «Людвіг», керівник Франчишин В.П., за те, що вони так вдало постаралися і піднесли дітям чудовий подарунок до свята. Наталія Анатоліївна висловила сподівання, що на наступний рік буде відкрито і нову школу для петродолинських дітей. Сучасне обладнання для їдальні установила фірма, очолювана Жупником А.В. Наступним об`єктом районної програми відродження сіл німецької балки буде петродолинська амбулаторія.

Голова Овідіопольської районної ради Левчук В.В. також привітав всіх гостей і головних винуватців свята – дітей, з міжнародним святом, яке відзначається 1 червня. Володимир Володимирович наголосив, що це другий зданий об`єкт у цьому році, виконаний в рамках втілення районної програми харчування дітей.

Від імені обласної ради і особисто голови Скорика М.Л., всіх присутніх привітала депутат обласної ради Марчук Н.Б. Вона зауважила, що захист дітей – це, в першу чергу, відмінне харчування, організація навчання і дозвілля, медичне обслуговування, робота гуртків і спортивних секцій.

Відкриття шкільної їдальні стало святом загальнорайонного масштабу. Чимало організацій і людей постарались, щоб сьогодні гості могли милуватися розкішним залом на 120 місць, чудовим посудом і меблями, зручним цехом для приготування їжі, холодильним устаткуванням. На черзі – завершення будівництва загальноосвітньої школи. До речі, воно ведеться з 1989 року, але через недостатнє фінансування темпи робіт значно затягнулись. Тому було прийнято рішення вводити школу в експлуатацію окремими пусковими комплексами. Першим було визначено шкільну їдальню. На її будівництво було виділено 1млн 250 тис. гривень з районного бюджету і 500 тис. грн. з державного. Кошти на придбання і встановлення обладнання (1 мільйон гривень) надав спонсор – президент корпорації «Едем», засновник соціального фонду розвитку «Стратегія ХХІ століття» Беженарь С.С.

Після офіційної частини святкування на дітей чекав чудовий концерт, підготовлений відділом культури РДА, та безкоштовні порції морозива.

«ОВІДІОПОЛЬ-ІНФОРМ»

Полный фоторепортаж смотрите здесь
/

/
Связные ссылки
· Больше про Информслужба
· Новость от Bless


Самая читаемая статья: Информслужба:
Стартовал традиционный конкурс/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.031 секунды