| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Социальное развитие района: Калаглійське «Сонечко» продовжує світити
Опубликовано 09/07/2007 от admin
Информслужба

В селі Калаглія Овідіопольського району дитячий садок «Сонечко» не функціонував на протязі 10 років. І лише в минулому році за допомогою Овідіопольської районної державної адміністрації та Калаглійської сільської ради було проведено капітальний ремонт приміщень, закуплено нові меблі, посуд, білизну, а також отримано дитячі іграшки.


23 листопада 2006 року відбулось довгоочікуване відкриття дитячого дошкільного закладу на 50 місць. На даний час в дитячому садку перебуває 52 дитини. Працює три групи: молодша, середня та старша-підготовча.

За новітніми технологіями оснащено харчоблок. Для подачі води використовують гідрофор. Діти отримують високоякісне вітамінізоване харчування. Щодня в раціоні є м'ясні, або рибні страви. Харчування – триразове, а в літній оздоровчий період – чотириразове. Вартість харчування однієї дитини в дитсадку - 7 гривень на день. 30% цієї суми доплачують батьки, а решта - за рахунок держави.

Вихователі – кваліфіковані спеціалісти, які постійно проходять перепідготовку.

На превеликий жаль, дитячий садок не має змоги прийняти усіх бажаючих. В першу чергу в дошкільний заклад приймаються діти до старшої підгрупи - майбутні першокласники.

Завдяки прийнятній оплаті, належному харчуванню та забезпеченню всім необхідним для повноцінного розвитку дитини, відгуки про садок від батьків тільки позитивні. За словами завідуючої Ликової Надії Михайлівни, єдине, чого не вистачає у цьому чудовому дитсадку, – це сучасного ігрового обладнання на ігрових майданчиках садка (гірок, гойдалок, каруселей, тощо). Тому хотілося б привернути увагу спонсорів для здійснення мрії дітей та дорослих.

«ОВІДІОПОЛЬ-ІНФОРМ»
/

/
Связные ссылки
· Больше про Информслужба
· Новость от admin


Самая читаемая статья: Информслужба:
Стартовал традиционный конкурс/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

Связанные темы

Информслужба

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.049 секунды