| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Работа с молодежью: Відпочинок у Києві у складі обласної делегації
Опубликовано 09/07/2007 от admin
Информслужба

З 22 червня по 1 липня 2007 року делегація обдарованих творчих дітей Одеської області відпочивала в таборі «Юннат» (м. Київ), що знаходиться на території Національного екологічного натуралістичного центру. До складу делегації увійшли учні – переможці обласних конкурсів і виставок з біології, екології , народних ремесел, тощо.


Супроводжували делегацію нашої Одеської області Небогатова Вікторія Антонівна (керівник гуртка «Кераміка» Березівського РЦДТ) та Кривошап Інна Ігорівна (керівник гуртка «Українська народна вишивка» Надлиманської  ЗОШ).

Перебування в таборі було дуже насиченим та змістовним. Учні відвідали такі музеї: коштовностей України на території Києво-Печерської лаври, воскових фігур, Чорнобиля, Національний науково-природничий НАН України, Великої Вітчизняної війни, а також планетарій, зоопарк, побували на виставах у театрі ім. Лесі Українки та у театрі юного глядача, здійснили прогулянку на катері по Дніпру та екскурсію вечірнім Києвом. Крім цього, діти займалися у різних гуртках з біології, екології , народних ремесел, інформатики.  

За підсумками роботи найактивніші були відмічені грамотами «За сумлінність і самовідданість у збереженні навколишнього середовища». Серед кращих - Афанасьєва Олена, Милева Анжела,  Кичук Олена (Арцизький   р-н), Політу Вероніка (Красноокнянський р-н), а також вихованці гуртка «Кераміка» Березівського РЦДТ  Клепанчук Марина, Урсатій Ольга, Черненко Ізабелла, Шпуренко Костянтин, Топчу Ользі (Красноокнянський р-н). Топчу Ольгу та Отльгу Набока було нагороджено сертифікатами учасника «Технологии и местное сообщество» програми «Учимся с Intel ».

Навчалися і керівники делегацій за програмою навчального курсу «Культура педагогічного менеджменту», по закінченню якого отримали кваліфікаційні сертифікати. Було багато різних розважальних заходів: конкурсів, концертів, КВК, дискотек. Так, у конкурсі «Міс табір 2007» першість виборола Кожокар Олена (Болградський р-н), а у конкурсі «Всі зірки» - Щербина Наталя (м. Березівка).

Всього у таборі відпочивали учні з десяти областей України. Хлопці та дівчата швидко стали друзями, і хоча в останні дні уже сумували за рідною домівкою, розлучалися з новими знайомими зі сльозами на очах.

Ольга Набока,
делегатка від Овідіопольського району, с. Надлиманське.


/

/
Связные ссылки
· Больше про Информслужба
· Новость от admin


Самая читаемая статья: Информслужба:
Стартовал традиционный конкурс/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.036 секунды