| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Правопорядок: Як працює міліція в Овідіопольському районі?
Опубликовано 18/07/2007 от admin
Информслужба

З метою вивчення думки населення щодо діяльності органів внутрішніх справ області відділ зв`язків з громадськістю ГУ МВС в червні 2007р. проводив анонімне анкетування мешканців Овідіопольського району Одеської області. Респондентам було запропоновано дати оцінку стану правопорядку в районі, реагуванню на заяви громадян, а також визначити головні, на їх думку, напрямки вдосконалення міліції, негативні тенденції в її роботі.


Як показали результати опитування, стурбованість криміногенною обстановкою в області виявили 9,6% респондентів. Інші відповіді розподілилися таким чином:

рівень матеріального благополуччя - 50,8%
стан здоров'я населення - 33,3%
політична боротьба - 31,7%
екологія - 31,7%
дотримання прав і свобод людини - 25,4%
хід економічних реформ - 20,6%
забезпечення зайнятості - 11,1%
криміногенна обстановка - 9,5%
фінансова політика - 6,3%

Більше третини (36,5%) опитаних вважають, що за останній рік стан правопорядку в районі не змінився, На поліпшення правопорядку в районі вказали 17,4% респондентів, проте кожен десятий (11.1%) - відзначив його погіршення. 35% опитуваних не визначились з відповіддю.

Аналіз результатів вивчення громадської думки щодо оцінки діяльності міліції свідчить, що 31,7% респондентів оцінюють роботу Овідіопольського райвідділу позитивно, 27% - незадовільно, 38% з відповіддю не визначилися.

Основними чинниками, які вливають на негативну оцінку працівників міліції, респонденти визначили: зловживання службовим становищем (41,2%), грубість у ставленні до громадян (30,1%), невжиття належних заходів до правопорушників (22,2%) та некомпетентність (11,1%). Лише 24% респондентів відмітили професіоналізм працівників міліції, а 17,4% вказали на уважне ставлення до громадян та оперативність міліціонерів. При цьому, найбільш негативно оцінюються працівники Державтоінспекції, паспортної служби та дільничні інспектори міліції.

За даними соціологічних досліджень, з початку року 17,4% опитаних стали жертвою злочинного посягання. Але, більше половини (54,5%) з них не зверталися за допомогою до міліції. Згідно результатів анкетування, основними причинами неповідомлення громадянами органів внутрішніх справ про правопорушення, кожен третій назвав

невіру у спроможність міліції розкрити кримінальне діяння. На малозначність злочину, небажання витрачати час та зусилля, побоювання погроз з боку злочинця вказали (16,6%) опитаних.

Анкетування виявило, що за останній рік з різних питань в міліцію зверталось 41,2% опитаних. Кожний третій з них спілкувався з працівниками Державтоінспекції, 22,2% - з дільничними інспекторами міліції та співробітниками паспортної служби, а 12,6% з міліціонерами патрульної служби. Лише 15,3% з них задоволені вирішенням питання повністю. На часткове задоволення вказала переважна більшість (77%) респондентів.. Разом з цим, 7,6% респондентів залишилися незадоволеними реагуванням працівників міліції на своє звернення.

Як свідчить аналіз анкетування, найпоширенішими причинами незадоволення у половини громадян залишається не вирішення їхніх питань взагалі та надмірна тяганина під час розгляду справи.

Слід відзначити, що більше половини (66,6%) опитаних висловили згоду щодо надання допомоги працівникам органів внутрішніх справ в правоохоронній діяльності. Серед них: 43% - через повідомлення про скоєний злочин, 23,8% - в якості свідка, 9,5 % - через участь у роботі відповідних громадських формувань. Третина (33,3%) респондентів не вважають за необхідне брати участь у боротьбі зі злочинністю.

В ході опитування громадянам було запропоновано питання «Чи виступали протягом року працівники міліції у Вашому трудовому колективі або за місцем мешкання?». Позитивну відповідь дали лише 6,3% респондентів,

Як показують результати опитування, значний вплив на формування думки населення про діяльність міліції мають засоби масової інформації. Переважна більшість громадян (82,6%) отримують інформацію про стан діяльності органів внутрішніх справ із теле та радіопередач, майже половина (46,7%) - з публікацій у пресі. Проте, третина (30,1%) громадян роблять висновки щодо ефективності роботи міліції на основі власного досвіду та зі спілкування з родичами і знайомими (43%).

Під час опитування громадянам було запропоновано назвати пріоритетні, на їх погляд, напрямки діяльності органів внутрішніх справ. На думку переважної більшості респондентів, основні зусилля міліції мають бути спрямовані на охорону громадського порядку (47,6%), боротьбу з розповсюдженням наркотиків (46%), економічною та організованою злочинністю (33,3%), крадіжками з квартир та приватних будинків (24%).

Серед напрямків вдосконалення роботи 41,2% респондентів вказують на посилення відповідальності працівників міліції, 36,5% - на вдосконалення законодавства, 28,5% на поліпшення технічної оснащеності, кожен четвертий - на підвищення культури спілкування з громадянами та 17,4% - на посилення вимог при відборі кандидатів на службу в органи внутрішніх справ.

Відповідаючи на запитання, чи достатньо працівників міліції для підтримання належного правопорядку, 19% опитаних висловили думку про недостатню їх кількість. На думку громадян, кількісно, насамперед, необхідно збільшити патрульну службу та дільничних інспекторів міліції (83,3%).

Відділ зв`язків з громадськістю
ГУ МВС України в Одеській області.
/

/
Связные ссылки
· Больше про Информслужба
· Новость от admin


Самая читаемая статья: Информслужба:
Стартовал традиционный конкурс/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

Связанные темы

Информслужба

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.056 секунды