| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Культура: „Теплі роси, квітки польовії...”
Опубликовано 18/07/2007 от admin
Информслужба

У світі сучасних захоплень ми віддаємо перевагу, здебільшого, екстравагантним хобі. А ось Олена Матвєйцева в своїх уподобаннях наслідує мамі і бабусі. Вона вишиває чудові рушники, серветки, портрети, а ще в`яже спицями і… складає вірші. 1976 року сім`я Матвєйцевих переїхала з Хмельниччини до Мар`янівки Овідіопольського району.


Батьки Олени Павлівни все життя працювали в Мар`янівському радгоспі «Чорноморець», мама і досі трудиться на виноградниках. З дитинства вона залучала своїх дітей – старшого сина і двох молодших донечок – до світу краси, до рукоділля. Вишивку полюбляли всі, мамині роботи були найкращим взірцем для переймання візерунків, вишивав навіть старший Оленчин брат.

По закінченні школи Оля Матвєйцева пішла працювати до школи, заочно закінчила університет і тепер викладає в рідній Мар`янівській ЗОШ українську мову і літературу. Вишивані рушники і серветки прикрашають навіть класну кімнату Олени Павлівни, а в своїх розповідях про народну творчість вона залюбки демонструє вишиванки своєї сім`ї. Вишита сорочка, виготовлена нею, „обійшла” всю школу, її залюбки беруть на „прокат” колеги, коли їм це потрібно для виступів.

-Довгими зимовими вечорами ми всі разом, з мамою і сестрою, сідаємо за рукоділля.- розповідає Олена Павлівна.- Іноді так захоплюємося, що й про вечерю забуваємо. Я вишиваю хрестиком і гладдю. Остання моя робота – портрет Т.Г.Шевченка.

Матеріал для вишивання традиційний – канва, кольорові нитки, які майстриня виторочує з кольорових хусток. Це економніше і кольори більш яскраві.

Навесні цього року роботи Олени Павлівни Матвєйцевої побували на обласній виставці народної творчості, де отримали високу оцінку журі. Талановитий педагог, вона підготувала цього року до конкурсу ім.С.Олійника учня 6-го класу Павла Унтіла, який посів почесне ІІ місце на обласному фестивалі. Його перемогу Олена Павлівна також зараховує до своїх здобутків 2007 року.

Швидкими, вправними рухами Олена кладе на канву стіжок до стіжка, а думки линуть далеко-далеко. Вони про долю України, її людей, про дітей, які повинні зростати в злагоді й любові, про свою долю...
Ненько моя люба, мила Україно,
Я тебе сердечно і щиро люблю.
Ти – моє натхнення, ти – моє серденько,
Я тебе ніколи в житті не погублю.
Буду все робити, щоб ти процвітала,
Щоб лани й простори, ліси і гаї
Завжди зеленіли і всі шанували
Красу твою вічну й літа молоді.

„ОВІДІОПОЛЬ-ІНФОРМ”
/

/
Связные ссылки
· Больше про Информслужба
· Новость от admin


Самая читаемая статья: Информслужба:
Стартовал традиционный конкурс/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

Связанные темы

Информслужба

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.035 секунды