| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Образование: “ЗАДУНАЙСЬКА СІЧ – 2007”
Опубликовано 13/08/2007 от admin
Информслужба

З 20 по 30 липня 2007 року, в рамках загальнодержавної програми формування національної екологічної мережі України на 2000-2015 роки, тривала Всеукраїнська комплексна еколого-культурна молодіжна експедиція “Задунайська січ – 2007".


Організатори - Одеський державний екологічний університет, Молодіжний центр ім. В.І.Вернадського та Дунайський екологічний форум. Керівник експедиції - Тетяна Чорна, голова регіонального центру розповсюдження екологічних знань ОДЕКУ, науковий керівник – Олег Рубель, кандидат економічних наук, старший науковий співробітник Інституту проблем ринку і економіко-екологічних досліджень НАН України. Учасниками експедиції були понад 100 учнів та студентів з різних куточків Одеської, Житомирської, Миколаївської, Вінницької, Сумської областей. Місце дислокації базового табору – у буферній зоні Дунайського біосферного заповіднику НАН України (ДБЗ), в чотирьох кілометрах від міста Вилкове Кілійського району. Водно-болотні угіддя Дунайської дельти включені до складу 200 найбільш цінних та багатих за біорізноманіттям угідь у світі.

Під час роботи експедиції було проведено комплексні екологічні дослідження (гідробіологічні, гідрохімічні, ентомологічні, ботанічні, орнітологічні, герпетологічні) та ознайомлення зі станом Дунайського біосферного заповідника: лісових, заплавних екотопів, інвентарізація флори та фауни.

Жвавий інтерес також викликали щоденні семінари - тренінги з розвитку особистості ”Стратегія успіху” в рамках регіонального проекту “Срібна вежа” під керівництвом голови Житомирської молодіжної громадської організації “ХХІ Платформа” Ірини Ковальчук.

Спортивно-оздоровча програма була однією із пріоритетних програм експедиції. Щоденно можна було зайнятись східною гімнастикою, взяти участь у різноманітних квест-змаганнях, а ще вивчити польку, вальс, степ та інші танці. Активно працювали творчі лабораторії живопису, фото, журналістики. Свої здібності можна було проявити в конкурсі “Дунайські замальовки”.

Вже першого дня всі учасники розподілилися на групи за інтересами та напрямками роботи. “Збірна Дунаю” – таку назву обрали собі діти з делегації Білгород-Дністровського та Овідіопольського районів, м. Одеси. Дівчатка вирішили відвідувати заняття з орнітології, а хлопці – гідробіології.

Графік роботи кожного дня був дуже насичений, але незважаючи на це “Збірна Дунаю” встигала сходити на пляж, відпочити та добре підготуватись до конкурсів біля вогнища.

Незабутньою стала екскурсія на «нульовий кілометр» (місце, де закінчується Дунай та починається Чорне море). Подорожуючи на прогулянковому катері “Пелікан” дунайськими плавнями, ми бачили безліч різноманітних птахів, які живуть в дельт річки. Чудові враження залишилися від української Венеції – міста Вилкове, яке розташоване в вершині дельти Кілійського рукава.

Непомітно промайнули дні. Підсумком експедиції став семінар “Формування національної екологічної мережі України. Водні об'єкти як найважливіший фактор існування екокоридорів” та науково – практична конференція за результатами досліджень в експедиції. І, звичайно, наступив момент розставання, коли здається, що наче вчора тільки приїхали, а вже треба від ' їжджати: він завжди трішки сумний та зворушливий. Але незабаром дітей чекає нова зустріч – традиційний форум “З думкою про рідну землю” , який відбудеться у вересні цього року в м. Коблево.

Для збільшення натисність на фото.

Т.Орлова,
учасник експедиції “Задунайська Січ –2007”
/

/
Связные ссылки
· Больше про Информслужба
· Новость от admin


Самая читаемая статья: Информслужба:
Стартовал традиционный конкурс/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

Связанные темы

Информслужба

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.037 секунды