| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Культура: Золотий ювілей Нової Долини
Опубликовано 20/08/2007 от admin
Информслужба

Урочисто й весело, з піднесеним настроєм, святкувала свій золотий ювілей 19 серпня Нова Долина. День села співпав з великим Православним святом – Преображенням Господнім або Спасом. Нова Долина – одне з наймолодших сіл району, цього року йому виповнилось 50.


Найкращим подарунком жителям села стало відкриття нової амбулаторії сімейної медицини. В своєму привітальному виступі головний лікар Овідіопольського району Литвинчук В.Д. повідомив, що за останніх два десятиліття це перший ФАП, який було переобладнано в амбулаторію. З нинішнього часу тут будуть працювати 3 лікаря-спеціаліста: терапевт, педіатр і стоматолог. Для покращення обслуговування населення надано новий автомобіль.

Високі гості з району, які приїхали привітати новодолинців, віднайшли багато теплих, щирих слів і для будівельників, і для працівників нової амбулаторії, і для жителів села. Зокрема, голова Овідіопольської райдержадміністрації Чегодар Н.А., сказала, що, взявши в минулому році на такому ж святі зобов'язання відбудувати амбулаторію, її команда виконала обіцянку.

Вітаючи жителів Нової Долини з відкриттям нової амбулаторії, заступник голови районної ради Ситніков А.І. побажав їм якнайменше хворіти, а краще трудитись для процвітання рідного села.

Новодолинський сільський голова Параманчук М.В. щиро подякувала будівельникам за їхню високоякісну працю і творчий підхід до справи. А керівникам фірми «Вісбуд» Сікарю П.В. та Пістолу І.П. було присвоєно звання «Почесний будівельник Нової Долини». Всі будівельники отримали з рук Меланії Володимирівни цінні подарунки.

Коли свято перемістилося від нової амбулаторії до затишного подвір`я сільради, розпочалися традиційні вшанування кращих мешканців Нової Долини. Усього на честь 50-річчя було висунуто 50 номінантів на відзнаку. Цього дня вітали кращих жителів села і кращих депутатів, громадських діячів і кращих власників оселі, кращих вчителів, господарок, кухарок, квітникарів, молоді сім`ї і сім`ї, котрі цього ювілейного року відзначають ситцеве, срібне та золоте весілля. Не забули цього дня привітати і найпершого жителя села Нова Долина Каранзенфіра А.К.

Чудовим подарунком для піднесення настрою гостям став концерт, підготовлений районним відділом культури. А для дітей діяв веселий атракціон, організований сільрадою та спонсорами свята.

Полный фоторепортаж

«ОВІДІОПОЛЬ-ІНФОРМ»
/

/
Связные ссылки
· Больше про Информслужба
· Новость от admin


Самая читаемая статья: Информслужба:
Стартовал традиционный конкурс/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

Связанные темы

Информслужба

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.042 секунды