| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Социальное развитие района: Одеська область - одна з кращих
Опубликовано 28/08/2007 от Ludmila
Овидиопольская районная государственная администрация

Згідно рейтингової оцінки, яку щорічно здійснює Міністерство економіки України, у 2005 році Одеська область посідала 15 місце серед інших регіонів України, у 2006 році - 8 місце. А за результатами Комплексної оцінки соціально-економічного розвитку регіонів за І півріччя 2007 року, Одеська область посідає 5 місце у сфері реального сектору економіки серед інших регіонів України, 3 місце у сфері інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності та 3 місце у сфері соціального сектору.


Результати Комплексної оцінки соціально-економічного розвитку регіонів за І півріччя 2007 року

Особливістю нової методики рейтингової оцінки, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 20 червня 2007 року №833, є те, що не розраховується рейтингове місце в цілому серед регіонів, а визначається місце по кожній окремо взятій сфері. Під час розрахунків рейтингу регіонів були розмежовані сфери соціально-економічного розвитку та використані нові показники.

Що стосується окремих показників у різних сферах, то Одеська область посіла:

- у сфері реального сектору економіки – 5 місце
- у сфері інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності – 3 місце
- у сфері державних фінансів та фінансових результатів діяльності підприємств – 8 місце
- у сфері соціального сектору – 3 місце
- у сфері споживчого ринку – 11 місце
- у сфері екології – 9 місце

Провідні місця регіону у сфері реального сектору були забезпечені завдяки:

- значному перевищенню середньо українського показника (84,0 %) рівня оплати за спожитий природний газ (по області 94,2%);
- приросту валової продукції сільського господарства, темпами значно вищими за середній показник по країні (106,3%), по області – 127,0%.

В сфері інвестицій та зовнішньоекономічної діяльності область забезпечила значні темпи приросту інвестицій в основний капітал (149,7%) та обсягів введення в експлуатацію житла всього (137,4%) і в розрахунку на 10 тисяч населення (680,7 кв.м.)

Одночасно забезпечено приріст іноземних інвестицій в абсолютному значенні (16,4 млн.дол.США), а також в розрахунку на душу населення (301,6 дол.США), що відповідає 6 та 5 місцю серед регіонів.

В сфері державних фінансів та фінансових результатів підприємств область забезпечила виконання запланованих показників Міністерства фінансів України, а приріст доходів місцевих бюджетів був найкращим серед інших регіонів. Зокрема, серед регіонів в розрізі показників область посіла 2 місце за рівнем виконання доходів місцевих бюджетів, та 7 місце за рівнем рентабельності операційної діяльності підприємств.

В сфері соціального сектору область перевищила загальноукраїнський показник (113,6%) по реальному приросту середньомісячної заробітної плати (по області – 113,6%). Одночасно було забезпечено скорочення заборгованості із виплати заробітної плати (5 місце серед регіонів).

В сфері споживчого ринку спостерігалося зростання темпів росту обороту роздрібної торгівлі (119,5%) та найвищий серед регіонів показник (1 місце) приросту в абсолютному виразі по обсягу реалізованих послуг (399,8 грн. – по області, 295,8 грн. – по Україні). В сфері екології область зменшила викиди забруднюючих речовин пересувними джерелами (по Україні – 102,5%, по області – 97,6%).

О.М. Гордієнко,
начальник Головного управління економіки
обласної державної адміністрації
/

/
Связные ссылки
· Больше про Овидиопольская районная государственная администрация
· Новость от Ludmila


Самая читаемая статья: Овидиопольская районная государственная администрация:
Инвестиционный портрет Овидиопольского района/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

Связанные темы

Овидиопольская районная государственная администрация

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.031 секунды