| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Образование: Потенціал є. Треба працювати
Опубликовано 30/08/2007 от Ludmila
Овидиопольская районная государственная администрация

29 серпня в Новоградківській загальноосвітній школі відбулася виїзна розширена колегія відділу освіти Овідіопольської райдержадміністрації. На неї були запрошені голова райдержадміністрації Чегодар Н.А., її заступник Воротнюк О.В., начальник управління розвитку інфраструктури та інвестицій РДА Курилов О. Я., директори шкіл району, начальники оздоровчих таборів та позашкільних закладів.


Курилов О.Я. повідомив про хід підготовки закладів освіти до нового навчального року та до осінньо-зимового періоду. Він розповів, що всі заплановані роботи ведуться або вже закінчені, кошти на це адміністрацією віднайдені.

Другим питанням порядку денного було повідомлення результатів проведення літньої оздоровчої кампанії. Кошти на неї частково виділила райдержадміністрація, але начальникам оздоровчих таборів було запропоновано виявити ініціативу і за допомогою місцевих підприємців, меценатів зробити відпочинок дітей більш насиченим та різноманітним.

Чегодар Н.А. від імені адміністрації висловила повне задоволення роботою освітян у цьому напрямку і привітала тих, хто справився з завданням найкраще. Це начальник табору Дальницької ЗОШ Пиріг Н.Б., директор Барабойської ЗОШ Мурашко Н.П., начальник табору Барабойської ЗОШ Кобилянська Н.П., директор Великодолинського НВК-ліцею Скалозуб З.В., начальник табору Дальницького НВК Єрофеева Л.А. Переможницям були подаровані особисті ноутбуки, укомплектовані всім необхідним для роботи. А директору Дальницької ЗОШ Зубенко Н. Д., яка в минулому році вже отримала ноутбук, було подаровано сертифікат на придбання офісних меблів для кабінету. Ще шістнадцять педагогів отримали грошові премії.

Потім Н. А.Чегодар розповіла про стратегію і тактику райдержадміністрації у відношенні до об’єктів соціально - культурного значення, зокрема до шкіл району. „ Не можна побудувати один зразковий дитячий садок і весь час демонструвати його на всю Україну, - сказала Наталя Анатоліївна. - Ми працюємо над тим, щоб всі садки стали такими, звісно, з часом. Це стосується і шкіл: всі вони будуть поступово реконструюватися”.

На закінчення офіційної частини Чегодар Н.А. звернулася до присутніх: „ За рівнем соціально – економічного розвитку Овідіопольський район посідає четверте місце в Одеській області. А ось за рівнем роботи в області освіти – відстає від передовиків. Давайте загальними зусиллями виведемо його в число перших, адже можливості і потенціал у нас є”.

Потім присутніх запросили відвідати реконструйоване приміщення шкільної їдальні Новоградківської загальноосвітньої школи.

«ОВИДИОПОЛЬ – ИНФОРМ»
/

/
Связные ссылки
· Больше про Овидиопольская районная государственная администрация
· Новость от Ludmila


Самая читаемая статья: Овидиопольская районная государственная администрация:
Инвестиционный портрет Овидиопольского района/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

Связанные темы

Овидиопольская районная государственная администрация

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.050 секунды