| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Социальное развитие района: Знову про дороги...
Опубликовано 05/09/2007 от Ludmila
Овидиопольская районная государственная администрация

Як повідомили «ОВІДІОПОЛЬ-ІНФОРМ» з відділу внутрішньої політики райдержадміністрації, в розпалі процес ремонтно-відновлювальних робіт на автошляхах району. Мова йде про Великодолинські шляхи, а саме вулицю Мізікевича та дорогу, що поєднує Великодолинське та Доброолександрівку. Її стан вже давно був, як кажуть, притчею во язицех. Тим більше, що ця дорога з’єднує «німецьку балку»і Великодолинське з Одесою, минаючи залізничні переїзди.


Влітку був капітально відремонтований відрізок дороги на Аккаржу, що відразу збільшило транспортний потік, але вулиця Мізікевича не давала змоги в повній мірі насолодитися відновленим транспортним коридором. Голові райдержадміністрації Н.А. Чегодар довелося докласти чимало зусиль, щоб зосередити кошти для виконання дорожніх робіт на цьому відрізку. Сьогодні ситуація кардинально змінилася. Роботи проводить вже добре відома нам організація «Дорожник – 97», яка викликає захоплення й повагу не лише якістю робіт, а й «стахановськими» темпами їх виконання. Почали працювати вони 2 вересня, а вже на наступний день було укладено 1,5 тисячі тонн асфальтобетону.

Вулиця Мізікевича (від військового містечка до перетину з дорогою Одеса - Овідіополь) буде відновлена повністю, тобто настелений новий прошарок покриття, і протяжність цього відремонтованого відрізку складає 3,1 км. На дорозі Аккаржа – Доброолександрівка, довжиною 6,4 км, до кінця цього тижня буде повністю завершений ямковий ремонт. Крім того, буде зроблена пішохідна доріжка до Великодолинської школи № 2, під’їзні смуги до дитячого садка, Будинку культури та ЗОШ № 3, що у військовому містечку.

Сподіваємося, що виконкоми сільських, селищних рад району почнуть активно накопичувати кошти, які дозволять продовжити такі масштабні зрушення у відновленні доріг та паралельно відремонтувати внутрішні дороги.

«ОВІДІОПОЛЬ-ІНФОРМ»
/

/
Связные ссылки
· Больше про Овидиопольская районная государственная администрация
· Новость от Ludmila


Самая читаемая статья: Овидиопольская районная государственная администрация:
Инвестиционный портрет Овидиопольского района/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

Связанные темы

Овидиопольская районная государственная администрация

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.030 секунды