| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Социальное развитие района: Вирішення житлових і соціальних питань
Опубликовано 27/01/2005 от admin
Овидиопольская районная государственная администрация

В с. Кароліно-Бугаз завершено будівництво першої черги багатоповерхового житлового будинку (50 квартир) загальною площею 2009,95 м2 , житловою – 1056 м2. Жителями району взагалі введено в експлуатацію 237 індивідуальних будинків, загальною площею 54382.6 м2, житловою – 22522.3 м2. З метою забезпечення житлом населення райдержадміністрацією було представлено на розгляд сесії районної ради і затверджені рішенням районної ради від 23 вересня 2003 року № 149-ХХІV та № 150-ХХІV відповідно дві програми: Програма забезпечення житлом молоді в Овідіопольському районі на 2003-2012 роки та Програма “Власний дім в Овідіопольському районі”.

Розпочато будівництво 12- ти квартирного житлового будинку для молодих сімей із районного бюджету у 2004 році виділені кошти у розмірі 100 тис. грн. Для забезпечення житлом військовослужбовців та учасників бойових дій в Афганістані отримано кошти із державного бюджету в розмірі 500 тис. грн. на які придбано шість квартир, два індивідуальних будинки, та велося будівництво одного індивідуального будинку для вищезгаданої категорії. З метою посилення соціального захисту людей з обмеженими фізичними можливостями та створення сприятливих умов для життєдіяльності, рішенням сесії районної ради від 16 грудня 2003 року № 183-ХХІV була прийнята програма “Забезпечення безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів житлового та громадського призначення”. На виконання цієї програми із районного бюджету було виділено 10 тис. грн. для облаштування безперешкодного доступу людей з обмеженими фізичними можливостями. В Палаці спорту ім. Дукова, створено центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями.


/

/
Связные ссылки
· Больше про Овидиопольская районная государственная администрация
· Новость от admin


Самая читаемая статья: Овидиопольская районная государственная администрация:
Инвестиционный портрет Овидиопольского района/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

Связанные темы

Овидиопольская районная государственная администрация

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.045 секунды