| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Социальная защита населения: Звіт про підсумки літнього оздоровлення дітей і підлітків Овідіопольського район
Опубликовано 12/09/2007 от larisa
Овидиопольская районная государственная администрация

Одним із найважливіших стратегічних завдань органів влади у сфері соціального захисту дітей є реалізація їхнього права на оздоровлення і відпочинок, що вимагає комплексного підходу до вирішення, удосконалення механізмів надання дітям відповідних послуг.


На виконання Указу Президента України від 04 травня 2007 року  № 377/2007 “Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2007 році”, доручення Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2007 року № 7664/1/1-07, розпорядження обласної державної адміністрації від 07.05.2007 року № 259/А-2-7 “Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей і підлітків у 2007 році”, рішення сесії Овідіопольської районної ради від 12 серпня 2003 року № 132-ХХІУ “Про затвердження Програми відпочинку та оздоровлення дітей Овідіопольського району на період з 2003 до 2008 років” було видано розпорядження Овідіопольської райдержадміністрації від 17.05.2007 року № 545 “Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей і підлітків у 2007 році”, від 18.05.2007 року № 549 “Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей, які перебувають на диспансерному обліку”, затверджено заходи щодо організаційного забезпечення оздоровчої кампанії, склад районної комісії з проведення огляду-конкурсу серед пришкільних оздоровчих таборів. 23 травня 2007 року було проведено районну нараду з питань організації й проведення літньої оздоровчої кампанії.

Відповідно до бюджетних асигнувань на 2007 рік на оздоровлення дітей було    виділено 303,1 тис. грн. для забезпечення харчування дітей у пришкільних оздоровчих таборах (244,0 тис. грн. - у 2006 році); 45,0 тис. грн. – для забезпечення оздоровлення дітей, що перебувають на диспансерному обліку; 5,0 тис. грн. – для придбання пільгових путівок  вихованцям дитячих будинків сімейного типу району; 5,5 тис. грн. – для санаторного лікування дітей. Рішенням сесії Овідіопольської районної ради ві 24 липня 2007 року № 155-V “Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 5 січня 2007 року № 77- V “Про районний бюджет Овідіопольського району на 2007 рік” на оздоровлення вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл району виділено 40,0 тис.грн. Загальна сума коштів, виділених з районного бюджету на організацію відпочинку та оздоровлення дітей склала 398,6 тис. грн.

З метою забезпечення ефективного оздоровлення та відпочинку дітей, створення належних умов для культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи з дітьми в 23 навчально-виховних загальноосвітніх закладах району було організовано роботу оздоровчих таборів з денним перебуванням учнів. Всього мали змогу відпочити 4057 дітей. Протягом оздоровчих змін у всіх таборах з метою всебічного розвитку дітей здійснювалась робота різнопрофільних гуртків, відбувалися конкурсно-розважальні програми, вікторини, конкурси, змагання, проводились екскурсії. Всього протягом оздоровчого періоду було організовано 143 екскурсійні поїздки, туристичні походи краєзнавчого характеру, в яких прийняли участь 5617 дітей району. Діти відвідали аквапарк, зоопарк, Білгород-Дністровську фортецю, музеї воскових фігур, краєзнавчий, художнього мистецтва, літературний та археологічний, східного та західного мистецтва, театр ляльок, Одеський ботанічний сад, цирк м.Одеса та м.Іллічівськ, дельфінарій, музеї фарфору, Іллічівського морського торгівельного порту, “Музей Олександра Білого” м.Іллічівськ, катакомби в с.Нерубайське, фабрику морозива “Браво”. На їх організацію витрачено 59 тис. 655 грн. З них:32 тис. 680 грн.- спонсорська допомога, 26 тис. 975 грн. – батьківські кошти.Спонсорську допомогу надали  Овідіопольський, Мар'янівський, Молодіжненський, Петродолинський, Кароліно-Бугазький, Йосипівський, Барабойський сільські та селищні голови, ТОВ “Петродолинське”, РСК "Вітчизна", СТОВ "Маяк +", Крутюк С.І., Чумак Ф.М., "БетонЕКС", ЗБК, ПП ”СерВіГ", та ін. 

В кожному навчальному закладі, на базі якого працював оздоровчий табір, було   створено необхідні умови для перебування дітей: працювали ігрові кімнати, забезпечено умови для дотримання учнями правил особистої гігієни; забезпечено двохразове харчування дітей. 

У травні - серпні поточного року з метою перевірки діючих дитячих оздоровчих таборів працювала робоча група у складі лікаря Державної санітарно-епідеміологічної  служби Овідіопольського району, начальника відділу з питань молоді і спорту, головного спеціаліста відділу освіти райдержадміністрації.Усі діти були забезпечені якісним вітамінізованим харчуванням. Постійно контролювався стан організації харчування, дотримання технологій приготування страв, умови та терміни зберігання продуктів. Про якість надання оздоровчих послуг дітям свідчать обсяги фінансусвання оздоровлення однієї дитини. В поточному році в таборах денного перебування вартість харчування складала 5 грн.40 коп. (у 2006 році – 4 грн.50 коп.) 

В кожному пришкільному таборі було проведено комплекс заходів санітарно-просвітницької направленості: поводились бесіди “Бути здоровим модно”, “Як берегти своє здоров'я”, “Профілактика інфекційних захворювань” та ін.

Добір кваліфікованих педагогічних кадрів для роботи у пришкільних таборах проводився з числа вчителів, що мають досвід педагогічної роботи і позитивно зарекомендували себе у професійній діяльності.На засіданні районної комісії з проведення огляду-конкурсу серед пришкільних оздоровчих таборів з організації відпочинку та оздоровлення дітей і підлітків у 2007 році проаналізовано роботу зазначених закладів, визначено переможців. Ними визнано пришкільні оздоровчі табори:

- Великодолинського навчально-виховного комплексу-ліцею (директор – Скалозуб Зоя Василівна, керівник табору - Єрофєєва Людмила Анатоліївна);
- Дальницької загальноосвітньої школи (директор – Зубенко Наталія Дмитрівна, керівник табору - Пиріг Наталія Богданівна); 
- Барабойської загальноосвітньої школи (директор – Мурашко Ніна Павлівна, керівник табору - Кобилянська Валентина Леонідівна). 

На високому професійному рівні було організовано оздоровлення дітей  в пришкільних оздоровчих таборах:
- Прилиманської загальноосвітньої школи (директор Бєлєнко Ольга Олександрівна, керівник табору - Марченко Ганна Анатоліївна);
- Мар'янівської загальноосвітньої школи (директор Річняк Ліана Анатоліївна, керівник табору - Сінчишина Тетяна Іванівна);
- Таїровської загальноосвітньої школи (директор Каплун Валентина Іванівна, керівник табору - Македонська Людмила Іванівна);
- Молодіжненської загальноосвітньої школи (директор Алексейчук Лілія Олексіївна, керівник табору - Гикава Ольга Дмитрівна);
- Йосипівської загальноосвітньої школи (директор Петренко Лариса Леонідівна та керівник табору - Лахтіонова Світлана Миколаївна);
- Роксоланівської загальноосвітньої школи (директор Лєщенко Петро Павлович, керівник табору - Ткач Тетяна Василівна);
- Великодолинського навчально-виховного комплексу-гімназії (директор Базелян Леоніда Іванівна та керівник табору - Явілко Лілія Едемівна).

29 серпня на районній нараді директорів шкіл головою райдержадміністрації Чегодар Н.А. переможцям та організаторам оздоровчої кампанії було вручено подяки, цінні подарунки та грошові премії.

Діти району мали змогу оздоровитися і в стаціонарних дитячих оздоровчих закладах. А саме за рахунок коштів: Міністерства праці та соціальної політики України – 16 дітей, постраждалих від Чорнобильської катастрофи, оздоровлено в кращих санаторних закладах України; Міністерства агрополітики України - 40 дітей, батьки яких працюють в агропромисловому комплексі на селі, відпочили в дитячому оздоровчому таборі “Зорька” с.Приморське Татарбунарського району. За кошти обласного бюджету  3 дітей відпочили у дитячому центрі "Молода гвардія", 40 дітей – в санаторії “Сперанца” (с.Сергіївка Білгород-Дністровського району), 12 дітей – в санаторії “Сергіївка” та в дитячому оздоровчому таборі “Шанс”.

За рахунок батьківських коштів в стаціонарних таборах району та області оздоровлено 229 дітей., за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності – 129 дітей.

В поточному році оздоровлено дітей не тільки соціально-вразливих категорій, а й талановитих, обдарованих дітей. Так, протягом літа за рахунок залучених коштів було придбано 100 путівок до Дитячого оздоровчого комплексу “Альбатрос” для дітей-стипендіатів, переможців олімпіад, конкурсів, юних спортсменів, відмінників навчання. Для придбання путівок було залучено 126 тис. грн. Відпочили також і вихованці трьох дитячих будинків сімейного типу району. Для них було придбано путівки за рахунок коштів районного бюджету.

На базі дитячого відділення центральної районної лікарні протягом липня-серпня  2007 року функціонував профільний табір для дітей, що перебувають на диспансерному обліку. Під час оздоровлення діти перебували під наглядом лікарів, виконуючи необхідні лікувальні та профілактичні процедури, що позитивно впливає на стан їх здоров'я. В даному таборі оздоровлено 151 дитину.

Усього протягом літа 2007 року було оздоровлено 4806 дітей Овідіопольського району (проти 4535 дітей у 2006 році). З них:
- 148 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування (у 2006 році - 114);
- 38 дітей-інвалідів (у 2006 р - 39);
- 87 дітей, постраждалих від ЧАЕС (у 2006 р. - 57);
- 1411 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей (у 2006 р. - 1688);
- 434 талановитих та обдарованих дітей (у 2006 р. - 361);
- 92 дитини з девіантною поведінкою (у 2006 р. - 78);
- 3 дітей з сімей загиблих військовослужбовців (у 2006 р. - 1);
- 2593 дітей інших категорій (у 2006 р. - 2197).
  4806 оздоровлених дітей  - 68,3 % від загальної кількості дітей – учнів загальноосвітніх навчальних закладів району.

Літню оздоровчу кампанію 2007 року завершено, але вже сьогодні потрібно дбати про те, якою вона буде наступного року.

Підсумки оздоровлення дітей Овідіопольського району у 2004-2007 р.р.

Рік

Кількість учнів загальноосвітніх навчальних закладів

Кількість оздоровлених дітей

Видатки з районного бюджету на
організацію оздоровлення дітей

200 4

7943

3300 (41,5 %)

88,7 тис.грн.

200 5

7640

4152 (54,3 %)

166,6 тис.грн.

200 6

7322

4535 (62 %)

260,0 тис.грн.

200 7

7037

4806 (68,3 %)

398,6 тис. грн.

Яценко А.І.,
начальник відділу з питань молоді і спорту
Овідіопольської райдержадміністрації.

"ОВИДИОПОЛЬ - ИНФОРМ"
/

/
Связные ссылки
· Больше про Овидиопольская районная государственная администрация
· Новость от larisa


Самая читаемая статья: Овидиопольская районная государственная администрация:
Инвестиционный портрет Овидиопольского района/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

Связанные темы

Овидиопольская районная государственная администрация

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.046 секунды