| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Социальная защита населения: ОТРИМУВАТИ ПЕНСІЮ ЧЕРЕЗ УСТАНОВИ БАНКІВ – ЦЕ ЗРУЧНО І ВИГІДНО
Опубликовано 12/09/2007 от Ludmila
Информслужба

Останнім часом до ПФУ надходять скарги з приводу невиплати пенсії у встановлений термін. Поштове відділення пояснює це звільненням листонош та діючими вакантними місцями на даний час, тому пропонуємо замислитись щодо своєчасного отримання пенсії через установи банків. Ще одна вагома перевага – фінансування відділень банків Пенсійним фондом йде впершу чергу.


З 1999 року відповідно до Указу Президента України громадяни набули право одержувати свої пенсії в банківських установах. Одержання пенсії через банки позбавляє людину непотрібних клопотів. Гроші надходять на банківський рахунок пенсіонера і отримати іх можна у будь-який зручний для нього час. Є можливість зняти з рахунку не всю пенсію, а тільки необхідну суму, крім того установи банків сприяють процесу накопичення пенсіонерами коштів, оскільки залежно від тривалості зберігання їх на поточному рахунку збільшується сума нарахованих відсотків.

Політика банків передбачає розширення додаткових послуг якісного обслуговування пенсіонерів, наприклад, оплату комунальних послуг, отримання коштів за пластиковими картками, можливість оформлення доручення на отримання коштів. Крім того, зберігається таємниця банківського рахунку, розмір пенсії відомий лише власникові рахунку.

Виплата пенсій через банки вігідна й Пенсійному фонду України, адже банки обслуговують пенсіонерів безкоштовно, а значить, Фонд може зекономити на витратах, пов’язаних з доставкою пенсій і використати їх для підвищення розміру пенсій.

На даний час управління Пенсійного фонду України в Овідіопольському районі уклало договори з 12 банками, а саме: з Ощадбанком, банком “Аваль”, Приватбанком, “Імексбанком”, “Міжнародним комерційним банком”, “Надра”, “Укргазбанком”, “Морським транспортним банком”, Промінвестбанком, “Укрсоцбанком”, “УкрСиббанком”, “Експрес-Банком”. В даний час готується угода з банком Південний.

Пенсійний фонд України постійно приділяє увагу цільовому використанню коштів, призначених на виплату пенсій, своєчасному перерахуванню та зарахуванню на вкладні рахунки одержувачів. З метою захисту коштів ведеться облік операцій, пов’язаних з виплатою пенсій через поточні рахунки одержувачів, уповноваженим банком та органами Пенсійного фонду. Фінансові показники уповноважених банків перевіряються кожного року, на підставі чого щорічно переукладаються угоди між Пенсійним фондом України та уповноваженим банком. У випадку виникнення сумнівів щодо фінансової спроможності банку, угода з таким банком не укладається.

Для того, щоб оформити виплату пенсії через банк необхідно подати до відділення банку слідуючі документи: паспорт, копія ідентифікаційного номера, пенсійне посвідчення, а для пенсій нового призначення довідку з Пенсійного фонду.

Начальник відділу виплати пенсій УПФУ в Овідіопольському районі Мойсєєва О.С.
/

/
Связные ссылки
· Больше про Информслужба
· Новость от Ludmila


Самая читаемая статья: Информслужба:
Стартовал традиционный конкурс/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

Связанные темы

Информслужба

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.046 секунды