| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Социальное развитие района: СОЦІАЛЬНИЙ РОЗВИТОК РАЙОНУ
Опубликовано 27/01/2005 от admin
Овидиопольская районная государственная администрация

Одним з приоритетних напрямків роботи райдержадміністрації був подальший розвиток інфраструктури району шляхом будівництва нових та ремонту діючих обєктів. Вирішення цих питань було досягнуто шляхом кооперування бюджетів різних рівнів: державного, районного, селищних та сільських рад; участі підприємств різних форм власності, населення району.

Будівництво та утримання в належному стані соціальних об’єктів – один із показників рівня обслуговування та життя нашого населення. У 2004 році за рахунок всіх джерел фінансування освоєно 16.7 млн. грн., в тому числі на обєктах соціального призначення 8.1 млн. грн. Крім цього, з районного бюджету на ремонти та будівництво обєктів виділено біля 3-х млн. грн., сільськими та селищними радами – 5.6 млн. грн. Вперше за останні роки із бюджетів всіх рівнів до району надійшли кошти у розмірі 3147,2 тис.грн., які були вкладені у 15 об’єктів. На території району введено в експлуатацію 35 обєктів громадського призначення. Видано 98 висновків по вибору земельних ділянок під будівництво обєктів різних форм власності, 3310 висновків по відведенню і передачі земель у власність чи користування, 43 висновків по проектам будівництва. Розроблено і видано 92 АПЗ (архітектурно – планувальних завдань) для проектування об’єктів різної форми власності на території району. Будівництво та ремонт об’єктів соцкультпобуту За рахунок державного бюджету продовжується будівництво ІІ черги Петродолинської ЗОШ, освоєно 300 тис. грн., відновлено будівництво Барабойської ЗОШ із державного бюджету виділено 300 тис.грн., із районного 46.2 тис.грн. Ведеться будівництво початкової школи на 192 місця та дитячого садка на 72 дитини в смт. Авангард освоєно 1772 тис. грн. Проведено реконструкцію Великодолинських початкових шкіл №1 та №2, виконано реконструкцію даху та продовжується капітальний ремонт Надлиманської ЗОШ, облаштування даху майстерні та ремонт фасаду Йосипівської ЗОШ, На будівництво та ремонт обєктів освіти виділено 1204.561 тис. грн. в тому числі із бюджету району виділено 604.561 тис. грн. 8 вересня 2004 року введено в експлуатацію Палац спорту ім. Дукова В.І., який є одним з найкрупніших спортивних об’єктів в сільській місцевості України. У 2004 році збудовано футбольне міні поле в селищі Овідіополь 370 м2 із синтетичним покриттям. Проведено капітальний ремонт харчоблоку, ведеться ремонт адмінбудинку центральної районної лікарні, на що з районного бюджету виділено 166.2 тис. грн., на проектні роботи по реконструкції очисних споруд Овідіопольської ЦРЛ та експертизу проекту виділені кошти у розмірі 15.7 тис.грн. Виготовлена проектно-кошторисна документація на будівництво поліклініки та лікарні у смт. Великодолинське. У 2004 році до Дня Овідіополя було урочисто відкрито пам’ятник воїнам – інтернаціоналістам . Проведено ремонт селищного будинку культури у смт. Овідіополь, виготовлений проект та розпочаті роботи по капітальному ремонту Овідіопольської музичної школи. На об’єкти культури у 2004 році із районного бюджету виділено 84 тис. грн.


/

/
Связные ссылки
· Больше про Овидиопольская районная государственная администрация
· Новость от admin


Самая читаемая статья: Овидиопольская районная государственная администрация:
Инвестиционный портрет Овидиопольского района/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

Связанные темы

Овидиопольская районная государственная администрация

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.039 секунды