| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Культура: Фестиваль, якого давно чекали
Опубликовано 17/09/2007 от larisa
Информслужба

15 вересня в Овідіопольскому районному Будинку культури «Слава» відбувся Фестиваль майстрів ужитково-декоративного мистецтва. Він був організований районним відділом культури при підтримці райдержадміністрації. Таке свято відбулося вперше, але одразу стало помітним явищем в культурному житті Овідіопольщини.


На спеціальних стендах були розміщені вироби наших майстрів та майстринь. Вишивані рушники та сорочки, кептарики та подушки, картини мальовані та вишиті, бісером у тому числі; українські ляльки – мотанки та сучасні іграшки, пошиті руками дітей; вироби з бісеру, соломки, пап'є-маше, каміння, ниток, рибних кісточок, фасолі та інших, не менш екзотичних матеріалів, привертали до себе увагу відвідувачів.

Фестиваль, крім того, що подарував глядачам незрівнянну насолоду від зустрічі з завжди актуальною народною творчістю, став місцем, де творці-однодумці змогли познайомитися, поділитися досвідом, матеріалами, задумами на майбутнє. Біля стендів обмінювалися телефонами, адресами, а це означає одне: фестиваль вдався. Після побаченого стало зрозуміло, що його давно чекали і він виправдав надії тих митців, які бережно зберігають традиції народної творчості, відшукують забуті зразки виробів давнини, а також цікавляться сучасними напрямками різноманітного рукоділля і намагаються створити щось своє, неповторне.

Ще одним штрихом до «портрету» фестивалю стало те, що випадкових людей серед відвідувачів не було. До стендів підходили ті, хто відчував цікавість, потяг до прекрасного, ті, хто шукав однодумців або способи висловити свої почуття за допомогою творчих доробок. Тому на виставці, яка, до речі, дуже вдало вписалася в пейзаж попід крислатими каштанами та соснами, не було байдужих облич, а сама атмосфера спілкування стала святковою і натхненою.

Фестиваль відвідали і керівники району. З великою цікавістю вони оглянули вироби майстрів, поспілкувалися з авторами робіт. Слова щирого захоплення на їх адресу лунали впродовж всього часу спілкування. Потім почалася процедура відзначення учасників, саме – відзначення, а не нагородження. Бо переможців у цій справі не може бути. Чегодар Н.А. сказала про те, що райдержадміністрація, і особисто вона, як її голова, і надалі докладатимуть зусиль для того, щоб підтримати народних митців, створити належні умови для популяризації їх творчості, особливо, серед молоді. Голова районної ради Левчук В.В. підкреслив значення культурної спадщини для гармонічного розвитку суспільства. Всі учасники отримали Почесні грамоти та подарунки, а також бурхливі оплески присутніх.

Впродовж дня на сценічному майданчику перед Будинком культури звучали пісні у виконані самодіяльних артистів зі всього Овідіопольського району, виступали колективи з хореографічними номерами. А бажаючі могли придбати у авторів вироби, які їм сподобалися.

Повний фоторепортаж.

«ОВИДИОПОЛЬ – ИНФОРМ»
/

/
Связные ссылки
· Больше про Информслужба
· Новость от larisa


Самая читаемая статья: Информслужба:
Стартовал традиционный конкурс/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

Связанные темы

Информслужба

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.060 секунды