| Главная | Бизнес |
НОВОЕ.. РАДИО Овидиополь-ИНФОРМ (тестовый режим (winamp))
/

Навигация
архив
гороскоп
Вход
Работа
обратная связь
Овидиополь
Объявления
поиск
сообщения
форум


/

Рассылка
Ваш E-mail:

Тип подписки:

Формат подписки:/

Мудрость
Нет содержания для данного блока.


/

Реклама
Логин

Пароль

Регистрация


/

/
Социальная защита населения: Подбайте про пенсію
Опубликовано 20/09/2007 от Ludmila
Информслужба

Так влаштоване наше життя, що з часом кожному доводиться призупинитися і замислитись про майбутню старість. Щоб не мати проблем в майбутньому з отриманням пенсійного забезпечення, потрібно подбати про це вже сьогодні. З цього приводу на сайті «ОВІДІОПОЛЬ-ІНФОРМ» консультація спеціаліста – заступника начальника управління начальника відділу обліку надходження платежів управління ПФУ в Овідіопольському районі Фіцер М.В.


- Якщо особа не працює або працює без оформлення страхового стажу, працює за кордоном, навчається у вищому навчальному закладі, є іноземцем чи особою без громадянства і проживає або працює на території України, вона має право на участь у системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування.

- Згідно зі статтею 24 Закону України „Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування”, до страхового стажу, що враховується при призначенні пенсії, зараховуються лише ті періоди, за які сплачено внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування. Якщо сума страхових внесків, сплачених за відповідний місяць, є меншою, ніж мінімальний страховий внесок, до страхового стажу зараховується пропорційно зменшений період.

- Нагадаємо, що мінімальний страховий внесок – це сума коштів, що визначається розрахунково як добуток мінімального розміру заробітної плати на розмір страхового внеску, встановлених законом на день отримання заробітної плати (доходу).

- Якщо особа у певні періоди не сплачувала страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування (наприклад, під час навчання, у період визнання інвалідом, тимчасового виїзду за кордон тощо), єдиною можливістю для неї включити ці періоди до страхового стажу є добровільна участь у системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування.

  Категорії осіб які можуть брати добровільну участь в системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування:

 • Громадяни України, які постійно проживають або працюють за межами України, якщо інше не встановлено міжнародними договорами, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України.
 • Іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають або працюють на території України.
 • Студенти.
 • Інші особи, які досягли 16-річного віку та отримують доход від діяльності, не забороненої законодавством, але не являються суб'єктами підприємницької діяльності.

  Умови добровільної участі в системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування:

 • Особи, які бажають взяти добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, повинні укласти відповідний договір, типова форма якого затверджується Пенсійним фондом України.
 • Особа сама для себе визначає розмір страхового внеску, але сума сплачених внесків за кожний місяць не може бути меншою мінімального страхового внеску.
 • Обчислення сум страхових внесків за минулі періоди буде проводитись, виходячи з розміру страхового внеску, що діяв на день нарахування виплат (доходу), на які нараховуються страхові внески.
 • Сплачувати страхові внески потрібно буде у строки, визначені договором, але не рідше одного разу на квартал.
 • Договором може передбачатись одноразова сплата страхових внесків за попередні періоди.
 • Термін добровільної участі особи у системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування не може бути меншим одного року.

- Особи, які бажають взяти добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, повинні звернутись до територіального органу Пенсійного фонду за місцем проживання та подати наступні документи:

 • заяву про добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування за формою згідно з додатком 2;
 • завірені копії довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, трудової книжки та документа, що посвідчує особу.

- Добровільна участь у системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування дозволить таким особам набути повний страховий стаж і збільшити майбутній розмір пенсії.

«ОВІДІОПОЛЬ-ІНФОРМ»
/

/
Связные ссылки
· Больше про Информслужба
· Новость от Ludmila


Самая читаемая статья: Информслужба:
Стартовал традиционный конкурс/

опции

 Напечатать текущую страницу  Напечатать текущую страницу

 Отправить статью другу  Отправить статью другу/

Связанные темы

Информслужба

       


Информация представленная на сайте является интеллектуальной собственностью ПО "АИСТ" и других указанных источников полученной информации.
Любое копирование, публикация, перепечатка или последующее распространение информации, в том числе, которое осуществляется любым иным способом, с использованием аналогичных и любых других средств,запрещается без предварительного письменного согласия со стороны ПО «АИСТ».
Разрешается цитирование информации с явным указанием ссылки на "Официальный информационный портал овидиопольского района"
Открытие страницы: 0.032 секунды